Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan domina, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan domina, aki beszélgetne egy érzékeny pasival?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 16:01
1 2
 1/20 Moszuke ***** válasza:
78%
a domináknak kutya kell, nem puha p_cs.
2013. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Szőrös Kacsa ***** válasza:
74%

Egy érzékeny nebántsvirágnak minek domina? :D

Elég lenne neked egy sima csaj...

2013. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
a sima lányoknak túl érzékeny, nőies vagyok
2013. máj. 31. 16:06
 4/20 Szőrös Kacsa ***** válasza:
67%

Nem értelek...

Akkor szerezz magadnak egy 110kgos kan cigányt...

2013. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát ezt nem érzem ennyire viccesnek
2013. máj. 31. 16:15
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

A probléma megoldásához előbb meg kell ismerni a problémát. Manapság divatos azt mondani, hogy "érzékeny pasi", de sokaknak fogalmuk sincs róla, hogy mi áll mögötte valójában.

Nyers leszek, de problémát megoldani csak őszintén lehet. két lehetőség van


az első, hogy túl lusta, kényelmes, gyenge és gyáva vagy férfiként férfiasan élni az életedet, ami nem lenne meglepő, hiszen társadalmunk azt neveli az egyénbe, hogy mindig a könnyebb utat válassza(természetesen csak a fogyasztás növelése miatt..), ami többnyire nem eredményes, sőt nem helyes. ez esetben változtass a hozzáállásodon, mert más választásod nincs. nem azt mondom, hogy csak átlag feletti tesztoszteron szinttel, foci és kocsi rajongóként, hatalmas izmokkal és sört vedelve lehet élete egy férfinak, de a természet úgy alkotta meg az embert, hogy a férfi a keményebb, a nő meg az empatikusabb. arról nem beszélve, hogy bizonyos szintű határozottságra, akaraterőre mindkét nem minden tagjának szüksége van, a gyengeség nem egy tulajdonság, pláne nem veleszületett, csak egy állapot, az erő hiánya, és a gyenge emberek ma sem sokra viszik az életben, lehet h a társadalom elfogadja őket, vagy sikeresek lesznek a munkában, de az emberi kapcsolatokban biztosan nem.


Ha nem ez, akkor a másik lehetőség, hogy vmilyen szinten meleg vagy. ezt ne úgy értsd, hogy cső ratyi, hanem úgy, hogy talán az agyad nem fejlődött olyan mértékben férfiassá, mint a tested és ezért nem jössz ki jól az átlagos csajokkal. ennek vannak fokozatai, lehet hogy nem vagy belül annyira nőies, hogy beindulj egy férfira, de annyira igen, hogy egy szimpla hetero csaj ne maradjon meg melletted.. ez esetben sztem keress egy félig meddig leszbikus csajt, azt a fajtát aki nem annyira leszbi, hogy csak a nagy seggű nagy csöcsű, nagyon szép és nőies lányokkal éri be, de annyira épp eléggé leszbi, hogy ne bírja ki a hétköznapi férfias pasik mellett. szval egyfajta hozzád hasonló átmenetet, csak nőben.


Ami meg a te megoldásodat illeti, felejtsd el, hogy valaha is boldog leszel egy domina oldalán. Kérdezz csak meg bármilyen pszichológust, egyet fog érteni velem abban, hogy az emberi lények rosszul viselik az egyenlőtlenséget bármilyen ÉRZELMEN alapuló kapcsolatban(nyilván a szakmai, céges hierarchiára szükség van), ATTÓL FÜGGETLENÜL, hogy az illető meleg, leszbi, biszex, transzvesztita, transzszexuális, hetero, majdnem hetero, perverz, fetisiszta vagy épp maga se tudja h mi.. a dominaságot a szexre találták ki, h fűszerezze, feldobja, elmélyítse, gazdagítsa a nemi életet. az egész játék, szerepjáték, amit a való életben a hálószobán kívül a hét 7 napján, napi 24 órában komolyan venni NEM SZABAD, mert annak személyiségtől, genetikától, perverzióktól és mindentől függetlenül rövid úton személyiség torzulás, lelki sérülés lesz a vége és még véletlenül se lesz egészséges, boldog életed.

2013. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 WorfHadnagy ***** válasza:
75%

A dominák nem feltétlenül férfiak a férfi helyett. Az, hogy ők parancsolnak néha a szexuális életben, esetleg 24/7, az nem azt jelenti, hogy egy nyámnyila cicafiút akarnak. A dominák általában testi- vagy lelki fenyítéssel keltenek izgalmat alárendeltjükben. És kik tűrik jobban a fájdalmat, az erősek, vagy az "érzelmesek"?


Ha "érzékeny" vagy, akkor inkább érzékeny barátnőt keress, esetleg nézz magadba, hogy nem saját térfélre játszol-e esetleg.

2013. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nőies vagyok és szerepileg is inkább a női szerep vonz. Az érzelmi része is hasonló és egy olyan lányra vágyok, aki tudja ezt kezelni. Nem vagyok férfias jelenség.
2013. jún. 9. 15:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

akkor


http://www.youtube.com/watch?v=HUgZCpNWmqQ


Rossz kapura játszol.

2013. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hát nekem egy srácban az is fontos hogy nőiesnek érezzem magam mellette mert ha a pasi átveszi a női szerepet és én meg a férfit akkor lezbikusnak érzeném magam és az nem tetszene, mert nem vagyok az

keress egy biszex csajt :)

2013. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!