Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az baj ha erre vágyom? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha erre vágyom? A többi lent

Figyelt kérdés
Néha bele gondolok,hogy milyen jó lenne ha lenne egy leszbi vagy biszex barátnőm akivel nagyon jól ismerjük egymást kb velem egyidős akivel lehetne beszélgetni órákig, hülyülni és néha kielégítenénk egymást. Tudom ez már olyasmi mint ha járnánk. De valamiért a kapcsolatba nem akarnék belemenni. Ez nagyon gáz felfogás? Szerintetek létezik egyáltalán olyan aki ebbe bele menne?

2013. máj. 20. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sok lány van aki nem akar komoly kapcsolatot... próbálkozz náluk.


Én ennek nem vagyok híve, amit te itt leírsz.

2013. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, nagy valószínűséggel a fiatalok körében könnyebb hasonló hozzáállású csajt találni

én olyanról hallottam, hogy egy fiú-lány kapcsolatban a csaj volt biszex és hasonló kapcsolatban volt egy lánnyal mint amit te fent vázoltál

szerintem mondjuk ez elég gáz, bár inkább az a része, hogy a pasit ez nem zavarta.....

2013. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, én is pont így vagyok vele. Vágyom arra hogy egy lánnyal legyek együtt, de kapcsolatot nem akarok, viszont ha valamilyen szinten barátnők vagyunk, úgy még izgatóbb, hogy hogy alakul ki a vágy, a szex közöttünk. :P

21/l

2013. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!