Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az baj ha erre vágyom? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha erre vágyom? A többi lent

Figyelt kérdés
Néha bele gondolok,hogy milyen jó lenne ha lenne egy leszbi vagy biszex barátnőm akivel nagyon jól ismerjük egymást kb velem egyidős akivel lehetne beszélgetni órákig, hülyülni és néha kielégítenénk egymást. Tudom ez már olyasmi mint ha járnánk. De valamiért a kapcsolatba nem akarnék belemenni. Ez nagyon gáz felfogás? Szerintetek létezik egyáltalán olyan aki ebbe bele menne?

2013. máj. 20. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, csak kiábránditó
2013. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen és mivel biszex örülnél ha bevennének 3 asba is igaz?
2013. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Néha kielégítenénk egymást,tudom ez már olyan mintha járnánk.


Simán igazad van.

2013. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy nekünk baj-e? Csak annak az egy lánynak ne legyen baj...
2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló erre nem gondoltam...


3. válaszoló: az a gond,hogy vannak olyan emberek akiknek nem való kapcsolat és én ezek közé tartozom egy idő után megunom nem szeretem a korlátokat, stb és ez egy kapcsolatban benne van szóval valószínű szakítás lenne a vége ezért gondolkoztam el egy ilyen dolgon. /Bár idővel úgy is lesz egy olyan ember aki mellett majd le akarom élni az életem de az még nem most lesz/.. Akkor ezek szerint ez gáz felfogás?

2013. máj. 20. 21:44
 6/13 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló: Végül is igazad van
2013. máj. 20. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy erre a célra miért lány kell neked miért nem jó a klasszikus fiú lány felállás?
2013. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert a csajokkal jobban lehet elbeszélgetni lelkizni, lányos dogokat csinálni (ezt tapasztaltam)
2013. máj. 20. 22:05
 9/13 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem gáz felfogás, az már más kérdés h van e olyan aki ebbe belemegy,de sztem simán lehet ilyen
2013. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mivel a lányoknál ez olyan divat szerű mostanság valószínű találsz ilyet,,,
2013. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!