Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehet olyan bisex, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan bisex, vagy akár meleg fiúkkal ismerkedni akinek nemcsak sexet akarnak?

Figyelt kérdés
persze fontos az is de az embert is meg akarják ismerni,mielőtt sexre kerülne a sor. tehát nem ilyen 1 éjszakás kalandra keresnek pasit.

2013. márc. 20. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

itt

:DD

megtaláltál !

2013. márc. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Glam Maarco ***** válasza:

Sok ilyen van, csak türelmesen kell keresni :)


21/f

2013. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt is lehet,meg a chat.hu-n :-) Társat keresek én is :)25f meleg
2013. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Aki fiatal és komoly kapcsolatot keres nyugodtan rámírhat.


18/F

2013. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írhatok nekem is 25/F
2013. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A végén kiderül mindenki ezt keresi. Én pl nyári szexhavert, akivel ölelés, simi, stb menne és persze szex meg hát dumálnánk:) Szóval egy haver kis extrával:) Pesti vok, de mégis azt érzem kb esélytelen:D
2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én elsősorban barátot keresek a szó klasszikus értelmében, akivel beszélgetni lehet és tapasztalt. 29/F
2013. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem meg kevés ilyen van, azért kell türelmesen keresni. Azt hiszem, hogy bármilyen (kulturált) ismerkedési hely/mód járhat eredménnyel, de az biztos, hogy hihhhetetlen birka türelem kell hozzá. [...] Mert intellektuális- és külső szempontokat egyaránt figyelembe véve már sokszor találtam volna ideálisközeli párt, ha heteró lennék. Ez egy ilyen kor - de "Még jõni kell, még jõni fog Egy jobb kor, mely után Buzgó imádság epedez Százezrek ajakán.":)) Mert mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb. Szóval a legfontosabb eleme a bölcs türelem. (szerintem, bár eddig még nem vezetett eredményre:) F23
2013. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is ilyen kapcsolatott szeretnék :) írj ha gondolod :) 20/f
2013. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt.
2013. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!