Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valami baj van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
17 vagyok pár hónapja ért véget egy kapcsolatom. Azóta sok időt töltöttem a legjobb haverommal. Nemrég azonban történt vmi. Egyik este nálunk voltunk és azt hiszem felizgultam a srácra. Nem tudom mi történt levette a pólóját nekem pedig felállt és azóta is sokat gondolok rá "úgy". ez azt jelenti hogy meleg vagyok???

2013. jan. 9. 23:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyeld magad. Ez teljesen természetes.


Viszont egy jó tanácsot tudok adni, hogy ha valóban homoszexuális vagy. Ne áruld el senkinek Magyarországon, mivel ez az ország tele van intoleráns emberekkel.

2013. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem készültem hirdetni. Nem is akarok lépni semmit az ügyben. Inkább csak megpróbálom elfojtani. Úgy teszek mintha nem lenne semmi gond.
2013. jan. 10. 23:59
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

tapasztalatból mondom, az elfojtás nem biztos, hogy működni fog. idővel csak rosszabb lesz. volt már rá példa, hogy a 40 éves apuka otthagyta a feleségét és 2 lányát, és lelépett egy férfival, mert már nem bírta a boldogtalanságot, és hogy mindenkit becsapott az életében, beleértve magát.


vagy az egész életedet magányban és hazugságban akarod leélni? nem lennél inkább boldog?

2013. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom hogy mit csináljak. Én nem tudok így élni. Rosszul vagyok a gondolattól hogy ilyen legyek de amikor ez a srác meséli hogy milyen csajjal kavar facebookon akkor meg olyan mintha féltékeny lennék. Én ezzel nem tudok mit kezdeni tényleg nem hiszem hogy menne ez a sok hazugság de elfogadni sem tudom. 2 hete aludni is alig bírok állandóan ez jár a fejemben és úgy érzem lassan már megőrülök. De mi értelme lenne az elfogadásnak is ha az akire vágyom elérhetetlen??? :S
2013. jan. 11. 09:58
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszul vagyok a gondolattól hogy ilyen legyek"


meg tudnád fogalmazni, hogy miért? próbáld meg, hidd el segít.

2013. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt hiszem az elvárások miatt és hogy azt sulykolták belém az évek során hogy ez nem normális.
2013. jan. 11. 10:50
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszem az elvárások miatt és hogy azt sulykolták belém az évek során hogy ez nem normális."


látod, nem azért mert te ne akarnád, hanem a környezeted miatt. csakhogy az életedet te éled, neked kell boldognak lenned, nem pedig a saját boldogságod árán másnak megfelelni. vesd le ezeket a megkötözöttségeket, amiket a környezeted rád aggatott, és légy szabad.


én tudom, mit érzel, én is ezt éreztem 17 évesen, abban reménykedtem, hogy meg fogok változni, de aztán 24 évesen észbekaptam, hogy nem várhatok erre, mert ha eddig nem történt meg, nem is fog, és nem élhetek mások miatt boldogtalanul, mert tévesen azt sulykolták belém, hogy aki vagyok, és amilyen vagyok az egy rossz dolog. aki ezt nem tudja elfogadni, az magát nem tudja elfogadni. hogy akarod , hogy a környezeted elfogadjon, ha azt látják, hogy te magadat nem akarod elfogadni. senki nem várhatja el tőled, hogy ne szeress valakit, akit szeretsz, vagy olyat szeress, akit nem tudsz, aki ilyet akar, az nincs tisztában azzal, mit jelent szeretni.


először a saját fejedben kell rendet tenned, hogy TE mit akarsz, és mit tudsz akarni, aztán a környetzeteddel foglalkozni.


remélem tudtam segíteni :)

2013. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne idegeskedj rajta ez magától beálitódik én is pont ugyan így voltam vele én mára tudom hogy meleg vagyok és így vagyok boldog van 1 párom már 7 hónapja és minden szuper szerintem kezdésnek keress egy hozzád hasonlót de óvatosan! beszélgess vele ismerkedj meg a helyzettel sok a tévhit..stb és uttána jobban fogod magad érezni :D de ha gondolod irj nekem privátban :D
2013. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én ezt nem bírom! Ha a haverom a közelemben van le akarnám smárolni és hánynék egyszerre! :S Hiába jön itt mindenki ezzel "fogadd el önmagad" baromsággal azért ez nem ilyen egyszerű! A saját boldogságom a fontos persze csak ahhoz az is hozzátartozik hogy a családom és a barátaim ne úgy nézzenek rám mint valami elcseszettre!
2013. jan. 13. 01:58
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!