Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valami baj van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
17 vagyok pár hónapja ért véget egy kapcsolatom. Azóta sok időt töltöttem a legjobb haverommal. Nemrég azonban történt vmi. Egyik este nálunk voltunk és azt hiszem felizgultam a srácra. Nem tudom mi történt levette a pólóját nekem pedig felállt és azóta is sokat gondolok rá "úgy". ez azt jelenti hogy meleg vagyok???

2013. jan. 9. 23:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdé a Nőkre még feláll-e?
2013. jan. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ilyenkorban van olyan amikor magától felál még egy szelet kennyérre is ilyenkor sok hormon termelődik (pl:a férfiakban van női hormon) ha a Nők jobban izgatnak minta a fiúk akkor nincs probléma
2013. jan. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne filózz ilyen hülyeségeken és kész(sz@rd le).
2013. jan. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttad az Amerikai Pite 3-mat Jim még a Mc Donalds-os Pitének sem tudot ellent állni.
2013. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%
szerinted, aki meleg undorító? mert itt akkor azzal van a baj, ahogy a szexualitásodhoz hozzáállsz.
2013. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy a melegek undorítóak de eddig soha nem gondolkodtam rajta hogy nekik milyen lehet. Nekem ez egy elég hirtelen fordulat. Mostanában olyan perverznek érzem magam amiért vannak ilyen gondolataim. Egyik este mikor egyedül voltam otthon és nagyon fel voltam izgulva kivertem a srác képére. :S Utána olyan rosszul éreztem magam. Nagyon erős bűntudatom volt és még most is van.


512bit: Hát nem tudom mostanában nem sokat foglalkoztam a lányokkal. Pár hónapja ért véget egy kapcsolatom ami nem volt az igazi de már az előtte lévőket is olyan sekélyesnek éreztem. Azoknál is alig éreztem valamit miután véget értek. A legtöbb csajjal csak a szex miatt voltam együtt. Viszont azt az időt amit ezzel a sráccal töltöttem azt mindig nagyon élveztem.

2013. jan. 10. 13:56
 17/29 anonim válasza:
100%

Szia..

Ami azt illeti, szerintem te biszex vagy!

Sőt, tuti!

Ne érezd magad rosszul e miatt!Felesleges..

Gondolkodj el egy kicsit mélyebben az eddigi kapcsolataidról és, hogy mi a különbség aközött a vonzalom és a srác iránt érzett dolgok között!

Mérlegelj!! :)

Ha esetleg van kedved erről még beszélni, írj privátba!

17/F(bi)

2013. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%

abba gondolj bele, hogy mit éreznél, ha az a srác, aki tetszik neked:


- mindig kedves lenne veled

- hozzád bújna

- megölelne

- megsímogatna

- azt mondaná, tetszel neki

- együtt aludnátok

- megfoghatnád a meztelen testét

- azt mondaná szeret téged

- szexelni akarna veled


ha a fenti válaszokból legalább 2 kellemes volna neked, meleg vagy.

2013. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te biszex vagy!

Ebben nincs semmi rossz én is az vagyok :D

Nem kell rosszul érezni magad egyáltalán ez természetes hogy pasikra is vered!

Az a nagy kérdés hogy fogod fel a dolgot csak szexuálisan érdekel vagy érzelmileg is?

Ha akarsz beszélgetni vagy kérdésed van írj privátba!

17/F bi

2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti nekem mindegyik kellemes lenne. És pont ettől érzem olyan sz*rul magam! :S
2013. jan. 10. 22:00
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!