Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most bisex lennék? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bisex lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég smároltam egy lánnyal és nagyon jó volt , régebben jártam pasikkal ,de velük nem élveztem annyira . Mostanság inkább lányokkal szeretek ismerkedni, de ugyan akkor a fiukat is megnézem. Külsőre elég fius vagyok szóval a barátaim szoktak azzal szórakozni , h miért nem csajozok be , de ahhoz túl félénk vagyok , h csak úgy rányomuljak egy ismeretlen csajra.

2013. jan. 5. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most miért is kérdezed? A leírásból egyértelműen lesüt.
2013. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert nem lehet , h csak azért érdekelnek a most a lányok ,mert volt egy jó csók egy lánnyal ?!
2013. jan. 5. 21:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél legalább biszex, akkor az a csók se lett volna jó.
2013. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2013. jan. 5. 21:36
 5/18 anonim válasza:
4%

Hasonlóképpen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban. (Róma levél:1:27)


Nem vagy az remélem és ne is légy, itt egy hasznos kis videó:

[link]


Azt pedig tudd meg, hogy az utolsó napokban nehéz idők állanak be.

Mert lesznek az emberek magukat szeretők, pénzsóvárgók, kérkedők, kevélyek, káromkodók, szüleik iránt engedetlenek, háládatlanok, tisztátalanok,

Szeretet nélkül valók, kérlelhetetlenek, rágalmazók, mértékletlenek, kegyetlenek, a jónak nem kedvelői.

Árulók, vakmerők, felfuvalkodottak, inkább a gyönyörnek, mint Istennek szeretői. (Pál Apostolnak Timóteushoz írt második levele 3:1-4)

2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ööö bocsi, de ateista vagyok...
2013. jan. 5. 22:04
 7/18 anonim válasza:
4%

Azért a hit hallásból van, a hallás pedig Isten ígéje által. (Pál Apostolnak Rómabeliekhez írt levele 10:17)


Derek Prince is úgy kezdte el olvasni a Bibliát, mint csak egy könyvet, és mire elolvasta megtért, mert ilyenkor nem csak te olvasod a könyvet, hanem a könyv is téged.

2013. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
oké felőlem.
2013. jan. 5. 22:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy csak kíváncsiság, vagy ilyesmi (bár én is mindig erre fogtam.. aztán mégsem)


és senkit nem lehet hibáztatni azért, mert élvezi a lányok társaságát, meg megnézi őket . a lányok igencsak szép teremtmények

2013. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát akkor lehet megadom magam a kiváncsiságnak és kipróbálom más lányokkal is és lesz ami lesz :)
2013. jan. 6. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!