Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előbb jöttem haza egy házibuli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb jöttem haza egy házibuliból. Sokat ittam a b, nömmel. Bementünk egy szobába, és csókoloztunk. Benyult a bugyimba és megujjazott. Ráadásul élveztem is. Eddig csak fiúkkal csináltam. Biszex lettem? 19L

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 00:31
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
szerintem akkor csak a részegség miatt csináltátok..
2012. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, én még sose csókolóztam, és sose vertem ki egyik haverom farkát sem részegen. Biztos régi módi vagyok.
2012. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

17:07 óriási ++++++++++++1


Nem is értem, hogy 2 nőnél miért ilyen elfogadott, sőt sikk dolog.

Én soha nem csinálnék ilyet, és szerintem ettől függetlenül élvezem az életet. Nem hiszem, hogy ezen múlik bármilyen normális ember boldogsága.

2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
84%

azért azon már el sem csodálkozom, kedves kommenetlők, hogy ti döntitek, hogy kinek milyen szexuális vágya vagy szokása legyen normális, csak azért, mert nektek más szokásaitok vannak.


pontosan az ilyen hozzáállásnak köszönhető, hogy a fenti kérdést feltevő lány nem meri ezt a közvetlen környezetével megbeszélni. arra adjatok nekem választ, hogy kinek ártottak azzal, hogy élvezkedtek?

2012. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!