Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előbb jöttem haza egy házibuli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb jöttem haza egy házibuliból. Sokat ittam a b, nömmel. Bementünk egy szobába, és csókoloztunk. Benyult a bugyimba és megujjazott. Ráadásul élveztem is. Eddig csak fiúkkal csináltam. Biszex lettem? 19L

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 00:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Ha józanul nem keresed más nők társaságát csak piálás után mégis minek neveznéd ezt? Egyenes jellemnek? Azt is teljesen normálisnak tartod ha egy férfi pl. józanul teljesen kedves, barátságos, de két sör után széttöri az üveget valaki fején? Lehet hogy nem vagy ribanc viszont akkor neked még nem sikerült felülemelkedned állatias ösztöneiden. Nyugi van ezzel így jópár ember...
2012. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Azért írunk ilyet,mert ez az igazság.Normális ember ilyet nem csinál,még ittasan sem.
2012. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%

Én is megujjazhatlak? :D

20f

2012. nov. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%
De igen, ribanc vagy.
2012. nov. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Ne legyél már oda a kis szűzikéktől. Be vannak gerjedve mert még egy csajnak is több lány összejött mint nekik valaha :P


Ettől nem lettél biszex. A barátnőddel lehet nagyon szeretitek egymást. Sok dolgon mentetek keresztül, szép lánynak tart akire felnéz valamilyen módon és részegen hirtelen beléd akart bújni csak hogy kimutassa :).

Ha élvezted is akkor nem történt semmi baj. De lesz majd egy kínos beszélgetésetek valószínűleg.

Ha járni szeretnél a lánnyal és éreznéd hogy féltékeny vagy ha a fiúk csapják neki a szelet, vagy más lányokkal látod beszélgetni...stb. Akkor kezdhetsz gyanakodni ;)

2012. nov. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

Alighanem téged is magával ragadott a biszexuális acélos karma.

Most 3 napig ülnöd kell az abálóban, hogy kimenjen vhogy az átok. :D

2012. nov. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
78%
Akkor vagy biszex, ha kesobb is kivanod.
2012. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

Ismerek közelről egy nőt, aki 6 nővel lefeküdt,még többel smarolt,de szerinte ő nem biszex. Emellett kb 25 férfival is, de szerinte ettől nem ribanc


Szóval az ilyen szavakat minden nő úgy értelmezi,hogy pont ne essen bele a kategóriába,ami röhej.


Szóval igen, biszex és ráadásul ribanc is vagy.

2012. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Én is benyúlhatok a bugyidba?

(Bár én ilyen ódivatú vagyok, én a férfi-nő felállást kedvelem.)

2012. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

nagyon fiatalok vagytok. ilyenkor kísérleteztek, próbáljátok felfedezni a saját és egymás testét a szexualitást. a hormonok tombolnak. lehet, h ez csak egy egyszeri alkalom volt, lehet, hogy megismétled, egyikkel sincs baj.


nem az a lényeg, hogy biszex vagy-e, hanem hogy élvezed az életet. ez mindaddig rendben van, ameddig magadnak és/vagy másnak nem ártasz vele.

2012. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!