Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol találni olyan bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni olyan bi vagy meleg srácot, aki "beavatna" egy másikat?

Figyelt kérdés
Izgat milyen ha egy srác elégít ki, de nem szívesen regelnék fel meleg oldalakra. Amúgy is csak vékony vagy sportos srácokkal tudom elképzelni. Én is vékony vagyok. Tudnátok ötleteket adni? Azt írta vki, hogy chaten sok a kamus, de azt honnan fogom tudni, stb? A napokban egyre erősebb lett bennem a vágy.

2012. márc. 25. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
regizz olyan oldalra mert ott 80% komolyan gondolja
2012. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Én szívesen beavatlak.


SP voltam, sziasztok.

2012. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki "beavatna" az valszeg csak szexre menne, aki szexre megy, azok nagy része ilyen degenerált nyomorék, akikkel meg gondolom nem szívesen kerülnél kapcsolatba :D Szóval nem sok jó srác van, aki belemenne ilyesmibe, szerintem add ki magad biszexnek aki alkalmit keres. :D
2012. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hol laksz?
2012. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kovpet ***** válasza:
100%
Na gyere :)
2012. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
De ha regelsz készülj fel, hogy a retardáltak és a vén perverzek azonnal rád szállnak!
2012. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak beavatás kell, akkor szerintem nem számít, ha a másik fél is csak szexet keres. Szerintem nyugodtan regelj meleg társkeresőre, aztán oda nem kell képet raknod fel, meg megadni minden adatot rólad, elég, ha kiválasztasz egy neked szimpatikus embert, és aztán leveleztek, meg megbeszélitek ki mit szeretne, esetleg képcsere, aztán mehet a menet :)
2012. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
eropolis.hu....Engem onnan avatott be egy kedves izgalmas pár...a Nővel közösen szoptuk a pasit,majd a csaj a számra ült ,közben a párja felavatta a fenekem...nekem kellemes tapasztalatom van az oldallal...
2012. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dia™ válasza:
51%
b.bárban xD ott biztosan van olyan srác aki olyanokra vágyik mint te ;D
2012. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!