Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Izgat a sex sráccal! El fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a sex sráccal! El fog múlni?

Figyelt kérdés
Régóta izgat milyen lenne ha egy srác orálisan kielégítene. Igazándiból csak azért maradt ki mert nem ismerek olyan srácot. Én is fiú vok. Ez bi hajlam? Elmúlhat? Érdemes kipróbálni? Ha igen hol találok partnert?

2012. márc. 24. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

hány éves vagy? lehet hogy el fog múlni, de vszínűbb h van egy kis bi hajlamod, ez sztem nem feltétlenül baj, csak át ne csapjon homoba, az már baj...


17-8 éves koromban nekem is vtak ilyen gondolataim, de hál istennek el is múltak, úgy h tettlegességig sose fajult a dolog.

2012. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kovpet ***** válasza:
96%
Szép vagy? :)
2012. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos én látom groteszkül a világot, de nem halálosan mind1, hogy milyen nemű ember szívja le a farkad?
2012. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Langyi vagy::(
2012. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is akkor kezdődtek de én megmaradtam bi-nek. Élvezem mindkét fél előnyeit... :P


24/f

2012. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
26 vok már:(
2012. márc. 25. 00:04
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor elmúlni már nem fog, próbáld ki, mert addig úgyse tudod hányadán állsza a dologgal aztán cask ezen fogsz pörögni, partnert meg elég könnyű találni, vannak is meleg társkereső oldalak.
2012. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból nem az süt, hogy télleg 26 vagy, de ha valóban annyi, ez a vágy nem fog elmúlni, amíg ki nem próbáltad. Próbáld ki, döntsd el, mennyire jó, vagy nem. Ha a lányokra is gondolsz, vagy barátnőd volt már, akkor biszex vagy. Ha nem, akkor esélyes, hogy meleg vagy.
2012. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mau© ezt fordítva is lehetne kérdezni. Neked nem mindegy melyik nem szívja le a farkad? mert gondolom te csak lányokkal csinálod. Akkor neked sem mindegy :P

Kérdező ha már ennyire foglalkoztat, mindenképpen próbáld ki, nekem volt szerencsém fiúhoz, lanyhoz egyaránt de a fiú sokkal jobban csinálta mint a lány. Igaz a mondás h a saját nemed jobban tudja mi kell neked. ennyi :D

2012. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy próbáld ki és utána majd eldöntöd. De semmi esetre se aggódj vagy szorongj, mert ilyen késztetést érzel magadban. Azt, hogy hol lehet ilyen embereket találni, arra azt mondom, hogy meleg társkeresőkön például, de ott is jól gondold meg, hogy kivel állsz szóba.
2012. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!