Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van esély arra hogy találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy találok egy ilyen fiatal bisex fiút?

Figyelt kérdés

Én is egy fiatal bi fiú vagyok.

Viszont eddig csak csajokkal volt szerencsém. Valahogy lányokkal könnyen ismerkedek, fiúkkal nem.


Valóban ennyire nehéz lenne találni egy jól kinéző (nincsenek azért irreális elképzeléseim), fiatal 22alatti fiút, aki megelégedne az elején az orállal és nem volt előttem már vagy 10 fiúval?


Szóval én most fedezném fel a fiúkkal való ismerkedést, és közös recskát, orált, nem sexelni akarnék elsősorban. Valaki hozzám hasonló fiút keresnék aki szintén bi és kezdő.


Van rá esély?


A társkeresőkön mindenki teli van tapasztalattal és csak sexet akar.


okt. 19. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Jól hangzik, hasonló cipőben járok, de 28..
okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Á, teljesen kizárt. Nincs rá esélyed, még soha senkinek nem sikerült.
okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Sokkal idősebb vagyok,nekem sikerült,akkor neked is fog.Volt nem egy akinek

én voltam az első.Türelem!

okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

En meg sosem voltam fiuval de a kivancsisag nekem is megvan :)

Ha gondolod irj 😊

okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én egy olyan 18-25 év körüli, alacsonyabb vagy középmagas (max. 180 cm körüli), kifejezetten vékony, legalább átlagos arcú bi/meleg passzív/side szexhaver srácot keresek, aki heti 1-2 alkalommal szívesen kényeztetné az ajkaival, nyelvével a felsőtestemet és a farkamat.
okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem lenne baj, hogy idősebb vagyok (35), ez a max. orál téma nagyon szimpatikus lenne.
tegnapelőtt 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném kiprobálni de én már feladtam. Kezdő nem sok mindenki van, a többség pedig sajnos úgy keres hogy gatya le bekapod, bekapom elmész nadrág fel és elköszön. Köszön szépen nem vagyok ürítő csésze.
tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelen vagyok

Snapem: jozsika_n

tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!