Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből veszitek le a hétköznapo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszitek le a hétköznapokban, hogy valaki biszex/meleg (leszámítva azokat, akin egyértelműen látszik vagy nyíltan felvállalja)?

Figyelt kérdés

Aki jó testű vagy jól néz ki az arca, nyilván könnyebb helyzetben van, mert 100 méterről megérzi, ha valaki meleg.

Mindenki írja le tapasztalatát!

És kort, testalkatot is.


ma 10:18
A kérdező szavazást indított:
Hosszabban néz rám, vagy a testemet nézi lopva vagy akár nyíltan.
A nadrágom dudorára pillant lopva, azt hiszi, nem feltűnő, de ez a leginkább árulkodó jel.
Sokat dumál hozzám, esetleg dicsérget. ("nyomul")
Nyíltan megmondja.
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Én senkiről nem veszem észre, ha egyértelműen nem látszik rajta. Nagyon csodálkoztam már ezért az életben, amikor olyan próbáltak közeledni,akikről álmomban sem hittem volna.

Volt eközött olyan is, aki morózus és szavakban erősen homofób volt,érdekes módon ő volt a legkedvesebb,amikor járni akart velem.

Persze semmi nem lett belőle :)

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!