Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Coming outoltattak az egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outoltattak az egész osztálynak és félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Figyelem ez egy LMBTQIA+ ot tartalmazó kérdés így aki nem bírja azt ilyet vagy még kiskorú az csakis saját felelősségére olvassa mivel nem véletlen van ebben a kategóriában! (Semmi olyan s nem is durva vagy ilyesmi,de azért inkább fontosnak láttam leírni biztos ami biztos alapon)


Sziasztok!


Az a helyzet, hogy akaratom ellenére történt ma egy coming out az osztályom felé (Azaz megtudták hogy biszex vagyok)


Sose akartam hogy megtudják s nem is kötöttem az orrukra hisz nem az ő dolguk s tartottam is ettől így csak pár nagyon közeli barátom tudott róla. Nos egy lány odajött hozzám beszélgetni erre már ugrattak azzal hogy tuti van valami meg, hogy na mi van csajozom meg ilyesmi. Ezzel nem is lett volna gond mert már megszoktam hogy mindig ezzel baromkodnak abban reménykedve, hogy egyszer tényleg lesz valakim. No már most viszont az egyik barátom hangosabban szólalt meg a kelleténél, hogy tuti csajozom meg ilyenek erre meghallotta az egyik osztálytársam aki felkíáltott hogy mi?! Tényleg?! Erre természetesen mindenki felém fordult én kifagytam s így már nem tudtam menteni a helyzetet egyáltalán. No már most az osztályom elég elfogadó e téren meg minden még mondták is, hogy na meséljek milyen csaj meg minden, de így is rettegek a holnaptól, hogy mi lesz. Eddig az összes osztály amibe jártam bántott bármit is csináltam (ezt az egyet kivéve) valahogy mindig így jött ki hiába próbáltam változtatni magamon vagy igyekeztem minél kevesebb okot adni rá. No ezzel az osztállyal másképp van s nagyon szeretem az osztály közösséget mert védelmező és befogadó de az eddigi tapasztalataim miatt nagyon félek, hogy hogyan tovább. Most ez a harmadik évem ezzel az osztállyal s még van vissza kettő.


Szerintetek mit tegyek? Menjek be úgy mintha mi se történt volna vagy mi legyen? Egyszerűen csak ezen tudok kattogni azóta...



Homofób illetve gyűlölködő válaszokat kérem mellőzzük ha lehet. Az esetleges helyesírási/ megfogalmazási hibákért elnézést kérek.


tegnap 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy nem kevés a szó ismétlés ezért utólag is bocsánat.
tegnap 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Manapsag minden melegnek muszaly elmondani??? Maganugy az Istenit neki!
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, te írtad, hogy ez nem egy olyan osztály. Nem fognak emiatt bántani. Szerintem az a legjobb, ha nem feszülsz rá és holnap viselkedj természetesen. Ez neked nagy dolog, de a többiek el vannak foglalva a saját életükkel, nem ezzel fognak foglalkozni. Persze lehet még szóba fog kerülni, de ha ma normálisan reagáltak, akkor mégis mi változna holnapra? Nem fognak ujjal mutogatni, se kiutáni emiatt.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh kicsit már megnyugodtam, nagyon köszönöm a választ 3-as!


2-es: Mint ahogy írtam is én is így gondolom. Ezért is csak a nagyon közeli barátaim tudták akik szintén az LMBTQIA+ tagjai. Nyilván nem kalkuláltam bele, hogy ez lesz...

tegnap 22:40
 5/5 menta34 ***** válasza:

Bízom benne, hogy jó értelemben normális vagy, illetve még menthető, ezért kapsz egy normális választ tőlem.


Legfontosabb azt megértened hogyan gondolkodnak a ""hetero""-k. A viselkedésed, beszéded, reakcióid ehhez tudod igazítani. Eleinte tudatosan később bízzunk benne, hogy már ösztönösen helyesen ill. társadalom komform módon.


Egy: minden hiedelemmel ellentétben az átlagot nem érdeklik a melegek. Ja itt tegyük hozzá aki bi az meleg. Nem, ez nem két dolog. Aki bi az meleg, pont leszarja mindenki amikor nővel van csak az számít, hogy pasival is van szóval meleg. Na tehát az átlag embert nem érdeklik a melegek, azaz nem akarják hogy szembejöjjön a téma, pláne nem akarják, hogy rájuk legyen erőltetve mint egy pride felvonulás, nem akarják hogy comingoutoljanak mert pont leszarják, nem kíváncsiak rá, mint ahogy az átlag ember a filmre kíváncsi a tévében és agyfaszt kap a reklámoktól. Szintén nem akarják, hogy "LMBTQIA+" és hasonló lózungokkal hitelesítsd amit csinálsz, elvárd, hogy értsék, elvárd hogy megtanulják megint csak elvárd, hogy foglalkozzanak vele. stb.stb. Ezt meg tudod érteni? ez az első és legfontosabb lecke.

A második lecke már meleg független kérdés, a vert helyzet. veszettül nem érdekes ha valaki feláll a pofon után, az az érdekes ha a földön fetreng. Ha viszont a földön fetrend és becibálja mellé az lmbtq baromság lózungokat és sír vagy még rosszabb leáll magyarázkodni az még rosszabb, szánalmas. Ne tedd, peregjen le rólad a pofon, állj fel, kezeld sokkal inkább viccesen mint sírva vagy lózungokat magyarázva.

Van egy underground magyar zene, sajnos előadót és címet nem tudok, viszont a refrén nagyon hirés: "mindenkit megdugok, a nőket kétszer" hidd el ha ezt a szemléletet viccesen elő tudod adni és nem sírsz meg magyarázkodsz, ha sose hagyja el a szád az lmbtq meg meleg jog lózung ha sose állsz neki kámingáutolni ha nem kérdezik, akkor ugyan olyan elfogadott ember leszel mint bárki más...


(Remélem átjött, hogy szívből szóltam és bármi rosszindulatnak tűnő az csak irónia és szemléltetés)

ma 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!