Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, sissy vagy crossedress...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sissy vagy crossedresser pasival volt valaha pozitív tapasztalat, élmény?

Figyelt kérdés

ma 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még régen tiniként volt egy barátom aki szeretett női ruhákba öltözni. Mindenkinek volt valami "furcsasága" a baráti társaságban szóval nem zavart egyáltalán, és nem is találtam furcsának. Csak a négy fal közt csinálta egyébként, szóval utcára nem úgy ment le. Legalább tudtam kinek adni azokat a ruhákat amik rám már kicsik voltak 😂 Sminkelni akkoriban még nem tudtam, szóval sminkelni nem én sminkeltem ki, én csak a ruhákat adtam.

Furcsamód se tiniként, se most nem találom furcsának. Kiskamaszként és kamaszként amúgy is megszokott volt hogy barátnőkkel együtt válogattunk ruhákat, vagy egymáson teszteltük a sminkelési tudásunkat (vagy annak hiányát inkább), de nem zavart senkit hogy ott volt a srác is.

Bár nem tudom hogy ő mennyire esik bele a crossdresser/sissy kategóriába, mert évekkel később coming outolt melegként, lett párja is, stb. Emberileg amúgy teljesen normális volt, aránylag pörgős személyiséggel és jó humorérzékkel.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!