Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kaptak már rajta benneteket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptak már rajta benneteket?

Figyelt kérdés
Masztin, vagy szexen?
szept. 16. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maszti tiniként. Együttléten többször is. 28L
szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Maszti közben nem. Pasim szopiztam, anyukája jött haza idő előtt. Ez meg tinikoromban

28n

tegnapelőtt 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Suli wc ben kényeztettem szájjal egy pasit,mikor benyitottak.L
tegnapelőtt 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Masztin többször sexen egyszer.
tegnapelőtt 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen szoptam a pasim farkát mikor az anyja benyitott, nevetett egyet aztán kiment, kissé nehéz volt folytatnom tovább
tegnapelőtt 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös hokin haverom nevelőapja.

Unokatesóm amikor maszturbáltam.

Nyilvános zihanyzóban is láttak ahogy vertem,pedig igyekeztem úgy csinálni hogy ne vegye észre senki.

tegnapelőtt 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egykori exem arcára élvezésem után nyitott be az anyja.


Saját lakásban rendezett házibulin haverral kivertük egymás mellett, lebuktunk egy másik haver előtt, azt hittük mindenki alszik már.


Erdőben szoptuk egymást ugyanezzel a haverral és fiatal srácok rohangáltak át azon az erdős részen és ők álltak meg egy pillanatra, hogy mi történik.


Volt még 1-2 alkalom, de azok apróságok.


28F

tegnapelőtt 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa mindkettőre.N
tegnapelőtt 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiskamaszként a haverommal meztelenül, álló farokkal, vonalzóval a kezünkben méricskélés közben.

Ugyanezzel a haverommal amikor néhány évvel később egymásnak vertük, szintén ránk nyitottak.

tegnapelőtt 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!