Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretnék kipróbálni a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kipróbálni a hármas szexet és emiatt keresünk egy kedves lányt harmadiknak, tudnátok tippet és tanácsot, hogy mire érdemes figyelni és hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Tudom, lányt találni nem egyszerű de hátha a próbálkozás sikerrel jár.

szept. 14. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Ìrjatok..nem vèkony de szèp lány vagyok .èrdekel hármas..."támogatással"
szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha már fizetnék azért hogy csatlakozzon hozzánk egy nő harmadiknak akkor arra ott a rosszlányok és ott nem kell semmilyen felesleges köröket futni és még válogathatok úgy hogy anyukán a nem vékony de szép és támogatásért cserébe ez neked most nem hinném hogy össze jönne
szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

Így van.

A nem vékony az ingyenes ám 😄

Már akinek kell egyáltalán...

szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Sok hülye plazacica rajongó lepontozza az őszinte lányt...szánalmas...
szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
"Támogatás" alatt pénzt ért a hölgy?😀
okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Az elöttem szólóknak mondanám hogy nem lepontozza az őszinte lányt hanem ha kurvát akarok akkor arra ott a rosszlányok bőven lehet válogatni . Alkalmi hármashoz nem fogok pénzes nőt akiről még kép sincs bevállalni főleg hogy kitudja mit jelent nála a nem vékony nem vagyok válogatos szeretem a testesebb nőket is de nem egy bálnát . Fizetősnél meg akkor már ha fizetek legyen igenis egy bomba nő.
okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!