Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol érdemes keresni pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes keresni pasit harmadiknak?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk bevonni egy pasit is ( a pasi kedvéért elsősorban). Hol érdemes ismerkedni?
2019. szept. 12. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Internet, illetve ha nincs kedvetek a képcsere/számcsere/mesélj magadról típusú felesleges köröket futni akkor swingerklubb (de ebből csak kettő van ahol a ffi biszexualitást is tolerálják a többi hetero).
2019. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
6352 privát fog most érkezni neked... Amúgy itt is lehet szerintem találni, legalábbis mi plusz lányt találtunk itt
2019. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hol vannak ezek a swinger klubbok? mik a neveik?


Élőben keresnénk

2019. szept. 12. 17:23
 4/8 A kérdező kommentje:
jogos, abba nem gondoltam bele hogy ennyien írnak majd itt
2019. szept. 12. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
kérdezd meg faterod nem ugrik e be egy kamagrával
2019. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként lehet találni sok nyitott pasit, attól függ milyen mentalitású, típusú srácot kerestek.

Nekem elég sokszor megnyílnak a csajok/nők a melóhelyen, sokaknak szükségük, igényük van egy ilyen fajta "újítás" megtapasztalására.

Én azt javaslom mindenképp élőben próbáljátok találni pasit, megbízható srácot, akivel ha úgy van lazára is lehet venni.

Nem olyan kell, aki rá görcsöl.

Ha ti is lazák vagytok, nem lesz ott baj.

2019. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én bi pasi vagyok, szóval engem izgatna a dolog.


29/F

2019. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bi parral taliznek 0620 5605044
szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!