Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Erőszakos homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakos homoszexuális vágyaim vannak, de teljesen hetero vagyok. Ez normális??

Figyelt kérdés

Homoszexuális erőszakos fantáziák, mint teljesen hetero férfi.


18 éves vagyok, éppen egy hónapja töltöttem be. Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e ezzel, de rettenetesen aggaszt.


Szeretném tisztázni, hogy 100%-ig heteroszexuális vagyok. Tavaly tavasz óta van barátnőm, és naponta folytatunk heteroszexuális együttléteket.


Azonban semmi kontrollom nincs a fantáziáim felett. Az, amit fantáziálok, homoszexuális erőszakos fantáziák, amelyekben idegen férfiak "keményen megerőszakolnak" akaratom ellenére – és valamiért ezek a fantáziák felizgatnak.


Az a "jelenet"/"helyzet", ami a leggyakrabban megjelenik a fejemben, a következő:


"Éppen egy padon ülök a New York-i Central Parkban. Este 11 óra van, egy szokatlanul meleg novemberi estén. Lehunyom a szemem és mélyet lélegzem az orromon keresztül, érzem a szennyezett levegő bűzét, ami egy közeli szökőkúttól és a város kipufogógázaitól jön. Egy gondolat fut át az agyamon: 'tényleg ez az a szag, amivel a város galambjai kénytelenek élni minden percben?'


Hirtelen két erőteljes testalkatú, középkorú férfi jelenik meg. Mindketten agresszíven beszélnek egymással egy számomra ismeretlen szláv nyelven.


Egy pillantást vetek a legközelebbi férfira, ahogy elhaladnak mellettem. Megnyalom az ajkaimat és érzem, ahogy a záróizmaim enyhén kitágulnak. Hirtelen a férfi leránt a padról, és egy nagyon nőies meglepett nyögést adok ki a hirtelen rántás hatására.


A férfi leveszi a nadrágomat, valamint a barátnőmtől kapott lila bugyit is, amit titokban viselek. Halk, hazug 'kérlek ne'-t adok ki, bár valójában arra gondolok, hogy mennyire akarom, ami valószínűleg jön. A férfi erőteljes, szláv farkát a szűk, soha nem használt heteroszexuális Nesquik-barlangomba döfi, és azonnal keményen, gyors, macsó mozdulatokkal kezd lökni gyenge, csontos testem ellen.


Mivel ebben a szituációban úgy tűnik, van egy nemi erőszak fétisem, hangosan kiabálom, hogy mennyire nem akarom ezt – miközben az ellenkezőjét gondolom. A másik férfi leguggol hozzám (aki négykézláb van) és keményen kapom a másik oldalon. Lehúzza a sliccét a kissé piszkos, szűk farmerjéről, és azt mondja: 'nagy szláv farkat neked, barátom'. Gyorsan észreveszem, hogy azt akarja, hogy szopjam.


Beteszem félig merev, erezett farkát a számba és azonnal orálisan kezdem őt izgatni. Elkezdek színlelve sírni. Titokban élvezem.


Az aktus körülbelül tíz percig tart, míg mindkét férfi szinkronban elélvez. Mindkét férfi egyszerre ordít fel hangosan és férfiasan, tiszta élvezetben. Érzem, ahogy az utóbbi férfi forró spermája lecsorog készséges ajkaimon, szinte csattanós mozdulattal. 'A fehér arany' – gondolom magamban – és élvezem a forró szláv magot a legteljesebb mértékben.


Azt is érzem, ahogy a másik férfi a szűk heteroszexuális szerelmi fészkembe élvezett. Egy fordulatot teszek a földön, és most a hátamon fekve fekszem magzatpózban, teljesen kimerülten.


A férfi, aki a most már nem annyira szűz anális részemet áthatolta, leguggol hozzám, és durva hüvelykujját a spermával borított ajkaimhoz nyomja. Lehunyom a szemem és érzékien szopom a hüvelykujját. Érzem az izzadtság és a föld ízét, és imádom. Az mutató- és középső ujjaimat a nagyon tágra nyílt anális nyílásomhoz nyomom, amelyből forró szláv mag lövell ki, és nem is lehetnék boldogabb."


Ez normális? És hogyan tudnám ezt valaha is elmondani a barátnőmnek? Tudom, hogy hetero vagyok. Beszélnem kellene erről valakivel?


szept. 14. 13:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha nem hetero lennék akkor nem lenne barátnőm...
szept. 14. 16:59
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer mondom:

Létezik olyan, hogy biszexuális!

Érted?? Vonzódhatsz a nőkhöz ÉS a férfiakhoz IS

szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nokent mondom, szerintem biszex vagy. Az higy van baratnod nem jelent semmit. Meg a meleg haveromnak is volt egy ideig, megis meleg.
szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hiába erőlködsz, hogy hetero vagy, ha a vágyaid nem azok. Biszex vagy!

Írom ezt úgy, hogy hetero életet élek, de mégis biszex vagyok. Voltam nem egy férfivel, volt kölcsönös szopás, dugás. Mert lehetőségem sincs másra a világvége tábla után öt kilométerre, ahol élek, a hetero élet mellett csak a vágy maradt, hogy férfivel legyek.

szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!