Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a feleségemn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offroader144 kérdése:

Hogyan mondjam el a feleségemnek, hogy kipróbálnám milyen a farok másik végén lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 29f Boldog házasságban élek, de mindig is érdekelt milyen lehet orálisan kielégíteni egy férfit.

Nem vonzódom a férfiakhoz, tehát ha már kapcsolódik egy arc-test is a farokhoz akkor teljesen elmegy a kedvem a dologtól.


Szerintetek elmondjam ezt a páromnak? Egyébként miközben ő csinálja nekem gyakran csókolózunk és cumkiss is volt már.


Nem szívesen csalnám meg, de hogy ne romoljon meg a házasság lehet keresek rosszlányokon titokban egy csajos travit….



szept. 1. 05:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy, majd elmondja neki az ügyvéded.
szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló helyzetben vagyok, csak én annyira kértem meg, hogy tartson maga elé egy dildót és úgy csinálnám.
szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
Szopogasf a csiklojat es gondolj kozbe egy méretes f*szra
szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem akarod hogy megundorodjon tőled , inkább hallgass !
szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%
Odamész hozzá és megmondod, hogy bocs, de meleg/bi vagyok és ezt meg ezt szeretném.
szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
Ssoe ertettem hogy mi a ge*cinek nosulnek meg az ilyenek
szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
21%
#16 Neked aztán nem rohadtul mindegy? Nem kell neked mindent értened!
szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem korrektebb elmodnani, hogy szeretnel pegginget stb. Mint, hogy megcsald.

Haladj lassan, eloszor csak mondd el, hogy biszex vagy (izgat a fasz). Aztan egy ido utan, mondd neki, hogy igenyelned az analt magadnak. Ha ez se eleg, akkor marad a kur*vazas, engedellyel. De csak ugy, hogy o is kapjon valamilyen "kilepot".

En igy lehet belemennek, a nejed nem ismerem. Eloszor lehet ki fog bukni, de nem vetheted a szemere, megiscsak azon gondolkozol, fantazialsz, hogy MEGCSALOD.

szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen, rohadtul nem mindegy, nem teged csalt meg egy biszex kocsog, hanem engem ba**meg!

Undorito az egész

szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
A szomoru az, hogy az ilyen homárok elveszik a nőket mások elől.
szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!