Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudom,h a féleségem fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom,h a féleségem fantáziál azon ,hogy másik nőt simogatna,dugna dildoval. Ez oké, vannak ilyen lányok aki vágyik ilyenre? Én is megnéznem, de fél gondolom, hogy akkor én is megakarnám dugni . Pedig nem.

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nah, akkor beszéljétek meg a pároddal a játékszabályokat miszerint csak a lányok játszanak, te csak a párod kényezteted közben és tépjetek egy 5812-es sorszámot a "nőt keresünk harmadiknak" párok sorában. Nem lehetetlen, de elég nagy a "kereslet" a szóló nőkre, szóval nem lesz könnyű mutatvány (kivéve ha jól néztek ki).
2021. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondhatom,hogy helyesnek, csínosnak mondottak vagyunk. Csajoknak (is) mindig bejön az asszony. :)
2021. júl. 22. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor rajta, regeljetek be valamelyik szexpartner keresőre (jó hosszú folyamat lesz a kamusok szűrése), vagy látogassatok meg egy swingert.
2021. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Swinger kizárt.
2021. júl. 22. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ténylegesen ott járnátok a legnagyobb eséllyel sikerrel. A netről lehet évekig levelezgettek, szűritek a sok kamust.
2021. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem izgatnak a nők, abszolút heterónak tartom magam.

De vannak olyan izgalmi állapotok, amikor szívesen kipróbálnám, milyen amikor egy nő veszi kezelésbe a puncim.

2021. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha izgatnak ilyen gondolatok akkor biszex vagy, csak nem ismered el magadnak. Amúgy meg mindegy, ne külső elvárásoknak, definícióknak történő megfelelés szerint élj hanem a saját vágyaidnak :) Tárd fel, ismerd meg azt ami benned van - a tudat alattidból jövő vágyakat.
2021. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kora ***** válasza:
Vannak ilyen lányok,igen. Szerintem ez elèg gyakori fantázia lányoknál.
2021. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!