Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális fiúként, kollégium...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális fiúként, kollégiumban nem zavaró másokkal együtt zuhanyozni, esetleg szobatársakat látni boxeralsóban, vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Izgalomba jöttök ilyen helyzetekben?

aug. 30. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavaro. Nem szegyellem a testem.
aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma.

Nekem volt aki tetszett volt aki nem. Soha semmi gond nem volt ebből. Aki vevő volt ilyesmire azzal voltak sztorik, akik nem, azok nem is tudták rólam.

aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Vevo mire?
aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavaró. Én olyanokkal voltam egy szobában akik sosem mutatkoztak meztelenül sőt még boxerben is csak nagyon ritkán. De nekem nem zavaró.
aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem mert olyan gec* ronda mindegyik hogy a farkam 5x kisebb lesz mint eddig
aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nekem zavaró volt.Mert mindig felizgultam.
aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem mert nem úgy néztem rájuk soha. Mondjuk ennek ellenére az egyik kolis társam (nem szoba) több alkalommal is leszopott. Izgalmas volt mert a koli legmenőbb arca volt. Senki se gondolta róla. De mégis összechateltem vele az egyik társkereső oldalon. Kb 10-15 alkalommal volt…
aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Persze hogy fel izgul az ember egy jó fenékre,imádtam amikor minden este egy szál alsó gatyában flangàltunk,meg persze a fürcsi is tök izgi volt!
aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A fürdés tud meglepiket. Egy egy húsfarok olyan mintha állna bár láttam én olyat aki kiverte zuhany alatt
aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
En mar csak azert is úgy viselekedek mintha mindenki kozombos lenne mert nem akarom hogy kideruljon rolam
aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!