Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az már biszexualitás, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már biszexualitás, ha az egyik kolléganőm iránt szexuális vonzalmat érzek?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb áruházban dolgozok áru feltöltő és kasszás alkalmazottként. Van egy kedves fiatal kolléganőm, csinos, filligrán alkat. Több alkalommal is azt vettem észre magamon, hogy amikor öltözünk át és ő ott áll tanga bugyiban, akkor vágyat érzek rá, hogy megérintsem a fenekét, vagy a combját. Nem egy alkalommal azon kaptam magam, hogy olyan dolgokon fantáziálok, hogy ollózunk. Volt szexuális kapcsolatom a saját nememmel, még középiskolás éveimben, de az rövid ideig tartott és a suli elvégzése óta nem is kerestük egymást. Én férjhez mentem (azóta elváltam), most egy másik férfival élek együtt, sokáig nem is gondoltam rá, de most újra elő jöttek ezek a vágyak.

aug. 21. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, de áruld már el kérlek, a tagek között miért szerepel a "beteg" szó?
aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a figyelmetlenségem miatt került be, mobilról írtam ki a kérdést és a B betűnél beadta.
aug. 21. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy úgy, akkor bocsi, nem szóltam 😅
aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj 🤗
aug. 21. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mi más lehetne.

aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az, éld meg újra!
aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!