Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Történt veled hasonló kollégiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veled hasonló kollégiumi eset?

Figyelt kérdés

Kollégiumban szálltam meg egyetemi felvételi előtt, idegen fiúkkal egy szobában.

Beléptem a szobába, és a három már ott levő fiú közül az egyik teljesen meztelen, szőke göndör hajjal, sportos szőrtelen testtel.

Kézfogás mindenkivel, bemutatkozás, azt hittem hamarosan felöltözik, de nem, órákig úgy maradt, nem zavartatta magát.

Néha a folyosóra is kiment, majd visszajött, úgy beszélgetett.

Elég kellemetlen volt, és izgató.


Ha történt veled hasonló, írd le, melyik szereplő voltál és milyen érzéseid voltak közben.


aug. 3. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem olyan volt, hogy a szomszéd szobában lakó srác meztelenül ment végig a folyosón zuhanyozni, jó, fiúk vagyunk, ez nem gáz szerintem, de ugyanez a srác a szobatársának pl. az étkezőben, miközben álltunk sorban a vacsoráért, fogdosta a farkát mindenki előtt.
aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem közös hoki volt mikor 6 ágyasba kerültem. Rendszeresen bedobta valaki verjük ki. Érdekes volt mert már tudtam a vágyaim. Az egyik sportoló csávó vaskos 19cm körüli farokkal és rengeteg spermával. 10-12x lőtt és azzal szivatott mindenkit hogy felé fordult miközbe repült a sperma. :D Persze mindenki ugrott el előle. :D Ez kb heti 1-2x volt de volt hogy csak ketten vertük. Illetve még olyan volt hogy gólya avatáson egy csávót leszoptam. Aztán még néhányszor később is. Ezek a kolis emlékek. Vicces időszak volt. A fürdőben is meglepően sok álló farkat lehetett látni. Meg amit sose felejtek el a kb 50kg vasággyal csávót akinek lankadtan volt már kb 18cm ....
aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én iparitanuló intézetben dolgoztam hajaj miket láttam ott -:)
aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk olyan volt, hogy a zuhanyba verte ki 1-1 srác. Aztán a bénákhoz "odadobta" az anyagot. Eléggé beteg de ők élvezték. Az érdekes az volt, hogy mindig a kissebbeket és a nagyobbak szivatták. Illetve egyszer végig néztem hogy egy csávóval a kezéről nyalatta le az egyik a spermát. A 90-es években sok minden megeshetett, így ez is. A srác szegény majdnem sírt. De folyton piszkálták. Volt, hogy papírt etettek vele. Meg hogy hány pofon után sír. Gondolom nem kell elmondanom, hogy ez az egész 1 személy ötlete volt aki pedig Borsodi származású volt, de mindenki félt tőle így mindent megtehetett kb. Mindneki annak örült, hogy nem ő van a célkeresztbe. Állítólag egy csávó le is szopta, de hogy ez legenda vagy igaz...
aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, történt hasonló velem is. Egy ideig zavart, aztán én is levetkőztem.
aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy pár éve koliban szálltam meg mert olcsó. Egy külön szobát kaptam nem is értem téged miért raktak össze mással. Ebbe viszont még nem volt saját fürdő. Elmentem fürdeni. 2 másik srác is akkor jött és nagyon nézett az egyik. Aztán mikor végeztem elmentem vacsit melegíteni a konhya részen mert vittem kaját. Ott megszólított az egyik csávó. Mondta ha unatkozom vagy valami kell ugorjak be hozzájuk. Mondta melyik szoba. Aztán rájöttem kanalta nem hoztam. Bekopogtam. Mondta gyere. Nos az egyik srác még törcsibe volt. A lényegre térek. Mondtam, hogy kéne egy kanál. Amin vicceltek, hogy azt hitték egy anál. Mondtam, hogy felőlem :D Nos a 2 srácból az egyik 1 óra múlva a szobában volt és megdugtam. Én ekkor 36 voltam. A srác 19. Az ott töltött 3 napomban még párszor leszopott meg megdugtam. Konktéran nálam aludt az egyik este. Sose volt ilyen velem hogy felszedtek és azóta se.
aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt elég kiábrándítóan mesélted el, ezek szerint nem volt semmi izgalom benne
aug. 5. 13:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Diákokat mindig együtt raktak, minden szoba 4 ágyas volt.
aug. 5. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Koliban tortentek jo dolgok sracokkal
aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hatalmas reggeli merevedéseket láttam boxerben. De az is tetszett🤭
aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!