Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Szegedi Tudományegyetem...

A Szegedi Tudományegyetem kolijaiba szabad számítógépet bevinni? Vagy bármilyen ehhez hasonló elektronikai eszközt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A 'Közoktatás' kategóriába írd ki a kérdésedet inkább!
2022. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Az egyetem nem a közoktatás része.

Amúgy kérdező, ugye nem gondolod komolyan, hogy 2022-ben nem vihetnek az egyetemisták pl. laptopot magukkal a koleszba?

2022. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

#2 Tudom, hogy nem az, de ott találhat olyan válaszolókat akik tudják esetleg a választ.

Te sem tudod, csak feltételezed.

2022. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
#3 Mégis mit nem tudok? A választ a kérdező kérdésére? Egyetemen alap dolog, hogy az embernél van laptop a koleszban, különben nem tudna beadandókat írni, szakirodalmat olvasni, online órákon részt venni, stb. Csomóan gépen is jegyzetelnek. Természetes, hogy be lehet vinni.
2022. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 És azt érted, hogy a "szabad számítógépet bevinni? Vagy bármilyen ehhez hasonló elektronikai eszközt?" nem csak laptopot jelent, hanem több másféle elektronikai eszközt is, amiket lehet hogy az adott kollégium szabályzata nem enged meg?
2022. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

#5 Igen, a kérdezőt biztosan a PS5 érdekli, nem az, hogy lesz-e hozzáférése valamilyen formájú számítógéphez... Akkor ennyi erővel nehogy válaszolni merjen bárki a kérdésre, aki nem kísérelt meg beköltözni szegedi koleszba egy teljes elektronikai áruházzal, mert annak csak feltételezései lehetnek. Igazad van, jobb, ha inkább nem is válaszolunk, és megvárjuk, hátha pont olvassa a kérdést valaki, aki már elvitte koleszba az összes létező elektronikai eszközét.

A kollégiumok szabályzatát pedig pillanatok alatt meg lehet találni a neten. Nekem másfél perc volt, szerintem a kérdezőnek is kb. annyi lenne. Remélem, ezt már te is érted. :)

2022. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy egy egyetemi kollégiumba ne lehessen bevinni számítógépet. Sőt, inkább megfordítva teszem fel a kérdést, van-e manapság még olyan egyetemi kollégista, aki nem visz be legalább egy laptopot?
2022. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Routert nem. Interneten elérhetőek a kollégiumok házirendjei.

(szegedi kolis vagyok)

2022. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!