Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondanád meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanád meg egy haverodnak, hogy megcsókolnád a herezacskóját?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok, és nem tudom, hogy hozzam szóba.
júl. 31. 08:48
1 2
 1/13 Rocco20 ***** válasza:
78%
Monda neki, hogy csókold meg a zacsimat haver.
júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Kissing, this is your golyszli.
júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Először egy dokit kéne felkeresni hátha kigyógyít ebből a betegségből.
júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig viccesen hozzák szóba az ilyesmit, aztán várják a reakciót. Ha azt mondja, vedd elő, akkor tedd ki - mert ez még mindig lehet a poén része, el tudod sütni viccesen is, ha azt mondja, fúj, takarodj már, akkor is röhögsz oszt csá. Igazából win-win helyzet, ezen egy haver megsértődni nem fog, és te sem tudsz veszíteni.
júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: Értem, köszi a tanácsot. Annyi a különbség, hogy én akarnám az ő tökét nyalogatni. De amúgy igazad van, ha már én kitettem, ő is könnyebben rászánhatja magát...
júl. 31. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha haverod miert akarsz ramaszni? Vagy beleestel?
júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Hát, mondhatjuk így is. Nem az az igazi rózsaszín ködös érzés, de örülök, ha velem van, és mivel barátomnak érzem, szeretném, ha minden lehetséges módon jól érezné magát velem. Így igen, jó lenne, ha a tökét is láthatnám, ott is kényeztethetném.
júl. 31. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Hm en is hasonloan vagyok egy baratommal kerdezö 😊

Sajnos en nem merem neki felhozni, pedig nincs baratnöje es latom rajta hogy sokszor nagyon kanos es jol esne neki egy kis simi vagy ilyesmi.

Szerintem is valahogy viccesen kene neki szobahozd.

júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat csak akkor hozd szoba, ha ugy gondolod vannak biszex vagyai. Mert kulonben lehet rltavolodik toled, es annyi a "barátságnak"
aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Igen, ettől félek én is, ezért nem is merem szóba hozni, csak egyoldalúan szeretem, amikor itt van, kedveskedek neki, ha kér valamit, egy szavára megteszem neki, meg ugye hokizáskor rá gondolok. Egyéb sajnos nincs.. :o(
aug. 1. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!