Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexeltél már haveroddal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már haveroddal vagy barátoddal, úgy, hogy az nem volt előre megbeszélve, hanem teljesen spontán? Ha igen hogyan döntötted el, hogy ki legyen a passzív és ki az aktív a szexben?

Figyelt kérdés

Én még sosem voltam férfival, de nagyon izgat a dolog.

Sajnos olyan haverom vagy barátom nincs, akivel kipróbálhatnám, de ha valaki felhozná, tuti, hogy benne lennék :P


Én akkor biztos, hogy passzív lennék... kipróbálnám, hogy milyen ha engem dugna meg valaki.



júl. 30. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több barátommal és haverommal is alakult spontán módon. Sehogy nem döntöttem el a szerepeket, egyszerűen volt amikor egyértelműen kiderült, hogy mit szeretne a másik, én meg szerencsére uni vagyok. Egyenként két fiú akkor is tud élvezetet szerezni egymásnak, ha nem különböző beállítottságúak és mindketten ugyanarra vágynak, csupán odafigyelés és némi odaadás kell hozzá.
júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiverte de azt teljesen spontán.
júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha tudjak hogy bi/meleg vagy, meg lehet ok masznak rad.
júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
13 voltam es egyik akkori osztálytársammal smároltunk meg kivertük egymásnak. nagyon jó volt.
szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!