Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik szeretik a kisebb méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik a kisebb méretű (A-B kosár), hegyes melleket nagy bimbóudvarral: nektek konkrétan mi tetszik rajta?

Figyelt kérdés

Tudom, finoman szólva sem egy népszerű melltípus, de elvileg akadnak olyanok, akiknek ez a kifejezetten tökéletlen forma a zsánerük.


Kérdésem, hogy mi esznek ők ezen? Célzottan ezt keresik, vagy olyanok a mellekkel, mint Gombóc Artúr a csokival, azaz minden melltípusban meglátják a szépet, esetleg direkt az önbizalomhiányos lányokra/nőkre hajtanak, hátha őket könnyebb becserkészni?


Szándékosan a biszexuális kategóriába írtam ki a kérdést, mert férfiak és nők véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.



júl. 28. 01:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez, mint a salátap.nci, van néhány válogatós pasi, de a legtöbb ezen nem akad ki.

Nekem is ilyenek a melleim, eddig senki nem szólt be, szex után is akartak mindig folytatàst. Tudtommal megcsalni sem csalt meg senki, én viszont csaltam már meg őket. Kifejezetten senki nem fetisizálta, de rendesen foglalkoztak velük az ágyban és állt a farkuk, ha annyira vágylohasztó lenne, annak jele lenne.

Szerintem ne frusztráld magad.

júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nekem sem szólt még be emiatt senki, de attól még szomorkodhattak magukban, hogy "Bakker, mekkora szívás, hogy nekem szép, formás mellek helyett csak két ilyen amorf kis "rakétacsöcs" jutott. Mindegy, a semminél azért(átmenetileg) ez is jobb. Különben sem akarom szegényt megbántani. Elvégre nem tehet róla, hogy a mellei nem fejlődtek ki rendesen. Mindenesetre a haveroknak ezzel inkább nem dicsekszem el."


Egészen biztos, hogy sokan lennének vele így, lényegesen többen, mint akiknek ez őszintén tetszik. Ezzel a tudattal élni pedig borzasztóan megalázó és elkeserítő.

júl. 28. 15:45
 13/24 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs a melleiddel! Abból az öt mellformából, amit mutattál, csak a jobb szélső lehangoló. A többit lehet szeretni, ahogy én is szeretem a feleségem melleit. Kb olyan neki is, mint amilyent írtál, hogy a tiéd olyan. Balról a harmadik. Nagyon jó kézbe fogni, simogatni, puszilni.

Ami nehezebben kivitelezhető az ilyen mérettel, az, a ciciszex. De anélkül is lehet élni, és élvezni az életet.

júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Találtam még pár képet (fotó is akadna, de azt a szabályzat tiltja, így maradnak a tudományos ábrák, rajzok):


Oldalnézetből olyan, mint a második (Type I):


[link]


Gondolom ez még a "kevésbé súlyos" esetnek minősül, de attól még eltér a "normál"-nak mondottól.


Szemből meg így fest, bár nekem a bimbóudvarom ennél azért kicsivel nagyobb:

[link]


Probléma, vagy sem, én szeretném, ha oldalról teltebb lenne, nem csak előre meredne, vagy akkor már legalább méretre lenne nagyobb.

Bár ennél a melltípusnál alapvetően ritka a B kosarat meghaladó méret.


Én szívesen kipróbálnám a ciciszexet is, de dekoltázs híján ezekkel tényleg nehézkes. Ha oldalról összeszorítom magamnak kézzel, akkor kapok ugyan "dekoltázst", de kérdéses, hogy ennek így van-e a férfi részéről bármi élvezeti értéke. :')


Mindenesetre próbálok rájönni, hogyan lehet ezekkel felizgatni a pasikat, hogy örömüket leljék benne és szívesen foglakozzanak velük. A sors fintora, hogy számomra a melleim igen fontos erogén zónák, sőt, a mentális stimuláción túl gyakorlatilag a legfontosabbak.


Akárhogy is, úgy érzem, nehéz lesz ehhez olyan társat találni, aki partner ebben, mert a férfiak főleg a formás és/vagy nagy keblekkel szeretnek foglalkozni. A kicsikkel, főleg az ilyen rendhagyó alakúakkal pedig általában akkor sem tudnak/akarnak mit kezdeni, ha elvileg elmondásuk szerint pont ezt preferálják.

júl. 29. 13:50
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

Saját fotó nélkül semmit nem ér az egész. Még ha ilyen is lenne és lány is lennél ( nem vagy mert ez már a 20 ilyen kérdés )

Akkor is nem az lenne a logikus és értelmes reakció hogy pont leszarod , hisz elmondásod szerint gerjednek rá a pasik ?

Én pl agyalok és depressziós vagyok a kis farkam miatt mert nincs olyan nő aki a kis méretre gerjed nemhogy egy egész közösség

júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

A nemet nem fogom bizonygatni. Az írásaim, fogalmazási stílusom alapján többször néztek már itt pasinak, engem nem zavart, kicsit büszkeséggel is töltött el.


A fotókról annyit, hogy majd biztos belinkelem ide, szembemenve az oldal szabályzatával, hogy boldog-boldogtalan nézegesse. Még privátban is hússzor megfontolnám, hogy kinek küldjek arcnélküli fotót. A többség különben is csak egyszeri recskázáshoz használja, azzal meg én nem sokra megyek, vagy nem is tetszik neki, csak bekamuzza, hátha úgy könnyebben ágyba visz.


Ki mondta, hogy gerjednek rá? Én biztos nem. Én amúgy a szavaidat idézve, szívesen leszarnám, de sajnos elég nehéz így párkapcsolatot kialakítani, pláne úgy, hogy valóban megbecsült személy legyek a másik szemében, ne csak holmi ürítésre használt szextárgy, akivel szimplán csak beérik.


Tudom, nektek szex-szex, nagyjából egyre megy, én viszont képtelen vagyok élvezni, ha nem vagyok róla meggyőződve, hogy valóban kívánatosnak találnak. Inkább legyek akkor egyedül, mint olyasvalakivel, aki jobb híján csak “beéri velem”.


Még hogy “egész közösség”… :'D A végén még kiderül, hogy valójában mindenki ilyen mellekre vágyik, csak nem tud róla. Akárhogy én még nem találkoztam, akinek ez őszintén bejön. A kanos, kiéhezett paliknak meg nyilván tökmindegy, így ez aligha mérvadó.


Ez a kis farok téma meg egy felfújt lufi. Tudom, mivel vizuális típusok vagyok, ezért magatokból indultok ki, de a nők 99%-át tényleg nem érdekli a farokméret az extrém eseteket leszámítva. Ellenben én még nem láttam olyan hetero férfit, akit TÉNYLEG minden méretű és formájú mellet egyforma odaadással tudna kényeztetni. Mindegyiknek van egy preferenciája és ami azon kívül esik, az vagy nem hozza lázba, vagy kifejezetten lohasztja.


A nőknél az ilyen lényegesen ritkább.

júl. 30. 16:46
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha rajtam múlna, ha engednéd, én biztosan nagyon sokat simogatnám, puszilgatnám, szeretgetném a cicijeidet (is)!
júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem B kosaras cicim van, viszont épp ellenkező irányú a aggodalmam. Túl picinek találom a bimbóudvarom. Ha fel vagyok izgulva, vagy ha hideg van, szinte eltűnik, és kiemelkedik a bimbóm. Mindig nagyobbat szerettem volna. De ismerős ugye: mindig az a nem jó, ami épp van. ☺️
aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Érdekes. Ilyet se hallottam még, hogy bárki nagyobb bimbóudvarra vágyna, mint amekkora jutott neki. 😀

Mondjuk a 4-5 centis méretet erősen kétlem, hogy bárki is irigyelné tőlem. 😅D-kosaras melleken nem lenne olyan rossz, de így…

Mindenesetre sosem gondoltam volna hogy nagy(obb) bimbóudvarban lehet bárminemű pozitívum, köszönöm, hogy némileg új megvilágításba helyezted ezt a szépséghibát. ^^ Ráadás nőktől mindig ezerszer jobban esik, illetve hitelesebbnek hat bármilyen bók! ☺️

aug. 4. 00:19
 20/24 A kérdező kommentje:
*ráadásul
aug. 4. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!