Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexuàlis “férfi”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuàlis “férfi” kilépne a hetero kapcsolatából, hogy együtt legyen egy meleggel?

Figyelt kérdés

Van barátnöje, de közben egy 16 évvel idösebb meleg pasihoz járogat qrni..

Az ilyenek általàban meddig tartanak, hogyan ér véget?


júl. 17. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Van hogy lesz család gyerek és közben ott a szerető mint sok más hetero kapcsolatban is csak ott nő a szerető :D El kell felejteni a csöpögős romi filmeket, az élet nem ilyen 10 bol 9 házasság válással ér véget vagy ha nem voltak hazasok szakítassal, es re most komolyan öreg lennek olyannak aki veled csalta meg a párját (exét ez esetben) ? Mert én nem. Térj észhez szerintem és vagy keress mást vagy elegeddj meg ezzel a helyzettel
júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

-.-


Teljesen kivülállóként nézem ezt a hármast, nem engem csaltak meg vagy csalok meg valakit..

júl. 17. 14:25
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
"férfi"??
júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én azt tanultam meg eddig az élettől, hogy bárkit bárkivel meg lehet csalni, és bárkit bárkiért el lehet hagyni. Gyönyörű nőt csalni/lecserélni túlsúlyossal, vagy idősebbel, rondábbal. Gazdagot szegényre, jófejt bunkóra, nőt férfire, férfit nőre...
júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos sok ilyen létezik, társadalmi elfogadások miatt van hetero kapcsolatban ebben 100% biztos vagyok.

Legszomorúbb az egész akkor ha rendesen család is van és akkor történik ilyen, mert nem meri felvállalni, inkább belemegy abba hogy kényszerből gyereket csinál a nőnek..

(funfact: apám)

júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megtortenhetne.Nyilvan nem tiszteli, szereti a parjat, hisz folyamat megalazza, csalja, hazudik neki.

Valószínű fel felaldozni a fake "hetero"eletet, ha jon egy nagyob erzelmi hullam nala, talan meg szerelemnek is nevezheto dobbantani fog. De tisztabb lenne mar most szakítani, nem feltetlen elmondani a lanynak hogy hulyenek van/volt nezve, hanem csak tovabblepni

júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Szólj a lánynak! Aztán együtt lesz a meleg fazonnal. Könnyísd meg mindenki dolgát...

Pl nehogy eljussanak családalapításig, nehogy úgy járjon a gyerekük, mint az 5-ös.

júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Már mondtam a csajnak még én voltam a szemét és zaklatasért akar feljelenteni.


Nem akarom, hogy a meleg és a bi együtt legyen.


Akkor ebben a törénetben senki ne legyen nyertes!

júl. 19. 00:00
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
amúgy mi közöd mások dolgához?
júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Na várj csak! Ezek szerint te nem is segíteni szeretnél? Csak belerondítani a bi-meleg pasik életébe? Homofób vagy? Vagy esetleg te akartad a csajt, aki szarik rád, azért foglalkozol velük ennyit?

Nézd, a segítő szándékot értékelem, de ez undorító. A csaj is lekoptatott. Lépj tovább!

júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!