Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a különbség a csupasz és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a csupasz és a szőrös punci nyalásnál ? Melyiket élvezetesebb nyalni ? 35/N

Figyelt kérdés
júl. 15. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Csupaszt élvezetesebb, nem szúr a szőr :)
júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
A látvány nem mindegy ,egy csupasz punci sokkal gusztusosabb,mint egy dzsungeles.Nyalásnál nem annyira zavaró,ott nincs szőr.
júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én egyformán szeretem mindkettőt. A csupasz szebb és úgymond gusztusosabb, a szőrös viszont valahogy állatiasabb és ez nagyon be tud indítani.
júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld ki... aztán ràjössz..
júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha az embernek nincsenek pedo hajlamai, a természetes sokkal kívánatosabb. Nyalásnál meg ahogy írják, mindegy. De abba se hal bele az ember, ha 1-1 szőrszál a szájba kerül. El lehet azt távolítani minden hiszti, feltűnés nélkül. Pláne ha érzelemből szexel az ember, nem csak úgy.
júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Csakacsupi!
júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
A jelölté milyen? :)
júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeméremdombon rövidre nyírt fazon van és annyi a szőr akkor semmi. A nagy ajkak legyenek csupaszok. Nyilván ha pl gyantáztat és növési fázisban van rövid rajta az még nem probléma, de ha természetes hosszú lenne a nagy ajkaknál, akkor én nem nyalok. Gondolom került már hajszál vagy szőrszál a szádba, az sem volt kellemes, na azt szorozd fel... 34/F
júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
35 évesen ilyen kérdés... 😐
júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nincs különbség, szeretem így is úgy is, mind kettőnek meg van a maga varázsa esztétikai szempontból is.
júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!