Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi csajok, hogyan csajoztok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi csajok, hogyan csajoztok, a pár vagy a szóló lány a nyerő inkább?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság vezérel semmi más. Érdekelnének rövid ismerkedési sztorik esetleg kellemetlen szitukat is írhattok.

Ne privátozzatok hanem itt írjátok le ha van kedvetek és sztoritok ebben a témában. Korotokat is légyszi



júl. 14. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem írom le azért h utána kapják 100 privát levelet
júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor írd le privátban :D Én is pont ezt akarom elkerülni :D
júl. 14. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Előre jelzem, hogy van párom, szóval ne találjatok meg privátban légyszi!!

De egyébként ugyan úgy flörtölünk mint pasikkal, sőt saját véleményem szerint lányokkal sokkal jobb flörtölni, sokszor volt, hogy a társaság férfi tagjainak fel sem tűnt, hogy flörtölünk, pedig pl már a lány ölében ültem.😄 Szóval amúgy valakire “kacérabban” rámosolyogsz, és felméred, hogy mennyire játszik nála a dolog, ha úgy ítéled meg, hogy neki is “bejössz”, akkor kezdődik a játék, ennyi. A pasik meg nyál csorgatva nézik, ahogy két lány smárol.🤷🏻‍♀️😄

júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

3-as vagyok, még annyit, hogy a mostani barátommal lehet lesz 3-as, mert egyszer egy buliban úgy alakult, hogy mind a ketten csókolóztunk ugyan azzal a lánnyal, és ő baromira beindult attól, ahogy látott minket csókolózni. Nagyon cuki volt amúgy.😄

Ja és 20 vagyok.:)

júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Aha persze.. Unalmas már amúgy
júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Párokhoz nem, nem izgat. Inkább szóló nők. 35
júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi párként pont lányt keresünk,de azt is nehéz sajnos.
júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nőt keresnék,de azt sem egyszerű! Sőt!

30N

júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lánnyal 19l
júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!