Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Swinger klubban van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubban van esélyem arra szóló nőként, hogy egy másik szóló nővel legyek?

Figyelt kérdés

Tehát nem hármas, csak én és egy másik nő.


Tinderen nem találtam egy lányt se, mindenki csak hármast akar.


Ja és nem vagyok valami csinos, vagyis túlsúlyos vagyok, ennyi a baj.


2023. jan. 24. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de attól is függ melyik klubba mész (értelemszerűen nem azt célszerű becélozni ahol erős pasitöbbség van és gangbangben erősebb). Ha kicsit nyitottabb vagy és úgyis belemész a storyba hogy párral de csak a páros lány tagja ér hozzád a pasi a saját párjával foglalkozik akkor még nagyobb az esélyed.
2023. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez a problémám.

Pici plusz súly van rajtam és nem nagyon merek ismerkedni. Én is kizárólag nővel szeretnék.

De szerintem a swingerben is leginkább pasik fognak próbálkozni

2023. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 ha szóló nőként mész klubba akkor kb. mindenki IS próbálkozik. Szóló pasik is, párok is, s ha úgy alakul szóló nők is (nyilvánvalóan utóbbi kettőből ott lesz több ahol 1:1 körül van a nemek aránya). S nem kell megijedni a szóló pasiktól, sokkal normálisabban kezelhetőek mint egy normál szórakozóhelyen. Megmondod csak csajok érdekelnek és el fogják fogadni.
2023. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bátor vagy, én nem mernék egyedül menni. :) Én is már nagyon rég óta szeretnék közeledni lányokhoz, de valóban nagyon nehéz az ismerkedés. :(
2023. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aránylag vékony lány vagyok, de nekem kifejezetten tetszenek a husisabb nők. Viszont semmi tapasztalatom nincsen még. Ha van kedved írj nyugodtan!:)
2023. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 minden további nélkül lehet menni szóló nőként, viszonylag ritkán esznek embert :) Sok nő jár egyedül.

Sokkal nagyobb biztonságban vagy a zaklatók elől mint egy normál szórakozóhelyen. Egy klubban alapszabály: a nem, az nagyon nem, ha valaki ezt nem tartja azt kivágják (+kitiltják). Nincsenek részegek, nincs bömbölő zene, s egy fokkal kulturáltabb is a közönség mint egy normál pubban.

2023. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os te voltál már, esetleg jársz is ilyen helyre? Tudsz ajánlani?
2023. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 a DV kivételével mindegyik Bp-i klubban meg-megfordulok (ott csak azért nem mert kevesen vannak). Mit keresel, mit szeretnél megélni? Ennek függvényében tudok helyet és napot javasolni.
2023. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne kezdőként. Szintén szóló lányként mennék, és főleg lányok, esetleg párok miatt (de itt is a lány érdekelne elsősorban). Szívesen csatlakozok másik lányhoz, hátha együtt bátrabban bele tudunk vágni :)

Valaki tud ajánlani fiatalos helyet, ami nincs tele 40+ pasikkal?

2023. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 a zárt meghívásos bulik kivételével mindenhol vegyes a korosztály. Kb. mint egy strandon, 20 évestől a 50-esig mindenféle ember van.

A klubok között a fő különbség nem ez. Hanem hogy hányan vannak összesen (több ember = több lehetőség ismerkedni, míg más a családiasabb klubokat szereti), a nemek aránya (van amelyik párcserében erősebb - mert erősen korlátozzák a szóló pasik számát s van amelyik gangbangben erősebb mert nagyon sok szóló pasit engednek be). Ja és persze a színvonal, igényesség (van ahova kb. bárkit beengednek, máshol meg erősebb facekontrollt tartanak).

2023. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!