Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexet hogyan buktathatnék le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexet hogyan buktathatnék le?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek van barátnöje es egy meleg pasihoz jár.


Szerintem a csaj nem ezt érdemli.


Sok mindent kideritettem a sràcrol.

Felhivtam telefonon.. elöszőr megijedt.. aztan azt mondta neki nincs titka..


Fotokat, amikor talàlkoznak azt lehet készíteni, de az még úgy igazàn nem bizonyít semmit..

ott is alszik nála, nem tudom mit hazudik a csajnak.. valoszinü nem együtt laknak.


júl. 9. 13:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
20# Milyen bi?? Bibi?
júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%
Ezt pofázom, hogy alattomos hazug g.ci, és még hiv pozitívval, tehát tudatosan. Egyébként ilyennel mehet a lány a bíróságra, s ez komoly, nem kamu. Szándékos egészségkárosítás címszóval.
júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Add le a csajnak az infót, hogy járjon utána, kövesse, ha nem hisz neked.


Probléma megoldva.


Te szóltál, ha elhiszi, majd ő intézi a többit - ha akarja. Ha meg leszarja, nem hiszi el, akkor így járt, te szóltál.


Ha a lekiiismereted azt diktálja, hogy szólj, akkor szólj, de azért ne dolgozzunk már más helyett, ezt magánéletben, munkahelyen is utálom.

júl. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%

Előttem válaszoló jól írta !

Említsd meg a csajnak, hogy véleményed szerint a hapsiának van valakivel viszonya. ENNYI !! Neked nem kell az orvosi leletekkel, meg az állítólagos szeretővel foglalkozni ! Foglalkozzál a saját nemi életeddel, de gondolom az nincs ezért másén csámcsogsz ! Még, hogy a felhőben láttad !! A farkát is megvizsgáltad mikroszkóppal ? Ennyire biztos vagy mindenben.? Jó lehet a szomszédodnak is !Annak milyen a lelete ??

júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%
Van bizonyitekod, hogy beteg a szeretoje. Ilyenekkel nem kamuzik altalaban senki a masiknak, szoval valamilyen szinten lehet hinni fog neked. Mondd ek neki, hogy a kany mit tesz ezzel az informacioval az az o tette. Csinalhatsz al facebookot is es ott atkuldod neki
júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!