Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexet hogyan buktathatnék le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexet hogyan buktathatnék le?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek van barátnöje es egy meleg pasihoz jár.


Szerintem a csaj nem ezt érdemli.


Sok mindent kideritettem a sràcrol.

Felhivtam telefonon.. elöszőr megijedt.. aztan azt mondta neki nincs titka..


Fotokat, amikor talàlkoznak azt lehet készíteni, de az még úgy igazàn nem bizonyít semmit..

ott is alszik nála, nem tudom mit hazudik a csajnak.. valoszinü nem együtt laknak.


júl. 9. 13:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A meleg ferfi exétől tudom, mert azt ismerem.

Töle kapta el ök is. Ök egy pár voltak.


Mutatott nekem orvosi papirokat leleteket a felhőben, szóval biztos, hogy igaz.

Gyógyszereit is mutogatta.

júl. 9. 18:24
 12/25 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk exről nem szoktak szépeket mondani, akár kamu is lehet. A srác meg azt mondta, hogy nincsenek titkai. Lehet a lány tud is róla. Ilyen szinten nem is értem hogyan merültél el mások nemi életébe. Én is azt gondolom, hogy kéne neked valaki, akivel foglalkozhatsz. Ez már a falusi vénasszony szint.
júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Jo ég,mondd el neki... Nőként mondom, minden nő akarná tudni, ha csalja a pasija, de hogy még biszex is és férfival dugatja magát, aki nemibeteg.... Ez a pasi egy szemét dög, a lány egészségével játszik.
júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Az élet a legfertőzőbb nemi betegség...
júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
A tied biztos
júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el, ha elkapja a lány, kitudja milyen szövődmények alakulnak ki, mire rájön...

A bi palija szenvedjen vele, de sajnos igy a lany is fog valószínű. Ha nem is szakítanak, mert kimagyarázza újabb hazugságokkal a pasija magát, akkor is benne lesz mar a lány fejében ez. És hamarabb rájön magától. Bárcsak több ember elmondaná...

júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%
Az senkinek nem furcsa, hogy így belelát más némi életébe, de annyit nem tud, hogy a csajjal együtt élnek-e, meg hogy hogyan buktathatná le?
júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

12/16

Mondom a felhőben mutatta a leleteket.

júl. 9. 21:03
 19/25 A kérdező kommentje:

Normalis nö, ha tud rola, ha nem.. ilyenbe nincs benne, hogy a pasija más férfiakkal dugványozgat.


és még együtt is alszik a meleg és a bi olykor..

Gondolom nem lakik a baratnöjével, csak ilyenkor mit mond otthon, hol van egesz ejszaka?! Mert szerintem az anyjaval lakik a bi.

júl. 9. 21:05
 20/25 A kérdező kommentje:

17/19

A csajt meg a bi-t nem ismerem szemelyesen.

júl. 9. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!