Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Láttátok már haver farkát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok már haver farkát mereven?

Figyelt kérdés

Pár napja itt aludt egy haverom, akivel soha semmi nem volt, nem is feszegettem nála a témát.

De reggel mikor felkeltem, még aludt. Ebben a dög melegben nyilván ki volt takaróza, és a boxeréből kilógott a makkja. Nagyon komoly volt látni, ahogy tiszta nedv, gondolom jó kis álma volt. :D

Nyilván nem csináltam semmit, nem is beszéltem róla, csak elvagyok így magamban, hogy tök bejött ezt így látni.

Meséljetek már hasonló sztorikat, korral, szituval, mert érdekel, hogy mással mik történtek. :D



júl. 8. 20:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor bánom, hogy nem voltam kolis..
júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
És amúgy milyen érzés másnak húzogatni? Vagy milyen érzés volt először hozzáérni?
júl. 9. 21:24
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
#22 Nagyon jó érzés és a látvány, hogy tetszik a srácnak amit csinálsz és élvezi. Minden srácnak ki kell próbálni😉
júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, fogtam, leszoptam. Pár alkalom után meg is dugott.
júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ez haverral úgy történt, hogy ismertük egymást látásból közös baráti társaság kapcsán, aztán egyszer szintén a társasággal közösen nyaralni mentünk pár napra és ott haverkodtunk jobban össze. Ez még 18-19 évesen volt.


Mindkettőnknek volt nője és hajnalban, de tényleg korán 4-5 körül ki kellett menjek levegőzni a szállás kertjébe, mivel nem volt sem klíma, se semmi és szintén a meleg miatt résnyire nyitva hagyott ajtón át láttam meg a srácot, ahogy a barátnője szopja a farkát. Nyilván felizgatott, szóval leültem a kerti hintába, aztán nem sokkal rá (mikor végeztek) kijött a srác cigizni, meg kávézni fehér boxerban, látszott még, hogy kemény a farka, meg nyilván nekem is és itt láttuk - igaz csak boxeren keresztül - a másik farkát először. Dumáltunk a dologról, de semmi nem történt akkor még.


Utána eltelt kb 1 év, nem voltunk nagy szoros barátságban, de jóban voltunk azért és úgy hozta a sors, hogy nálam aludtak egyszer a barátnőjével. Későre járt, messziről jöttek hazafelé, én pedig korábban meghagytam, hogy nyugodtan szóljon, ha egyszer úgy hozza a helyzet, hogy nincs hol aludnia, vagy rászorul egy éjszakára. Albérletben laktam, ők még nem, így adott volt a szituáció.


Aztán ezzel az alkalommal vittük tovább a dolgot közös farokverés formájában először.

júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
25. mesélj még, az első ilyen alkalom után vittétek még tovább ezt a dolgot? :)
júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Lakótársam minden reggel boxerben betonkemény farokkal megy a mosdóba és készíti a reggelit a konyhában. Fehér és világosabb színű alsói vannak, nagyon látszik benne minden.

Hétvégente itt a barátnője, akkor végigreszelik az estét-éjszakát. Volt hogy kilestem őket, átlagos mérete van, de kőkeményen állt neki a harmadik menetnél is.

júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Sot ki is vertem neki es o is nekem
júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb haveromm egy utcaban lakunk es nyaron nagon sokat megyunk at egymashoz

A szulei elmentek 1 hetre nyaralni es szerencsenkre az en szuleim is egyszerre mentek (nem egy helyre) es igy 1 dgesz hetunk allandoan eggyutt toltottuk 0-24 mind a 7szer ottaludtam es minden este oraloztunk es vertuk

A het vegere a golyoink alig birtak

Nagykn jo volt minden nap agy meztelen voltunk vagy boxerban nagyon elveztem

Neki 17 cm

Nekem 16 cm

júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
29: korotok?
júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!