Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő/kíváncsi bi/meleg pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő/kíváncsi bi/meleg pasik mik izgatnak titeket pasival?

Figyelt kérdés
Hol kerestek rá pasit? Sikerrel jártatok? Milyen tanácsot adnátok egy kezdőnek azaz nekem?
júl. 7. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Titeket melegeket csak a szex érdekel, kúrni fűvel-fával, semmi érzelem, az se számít, hogy 2 értelmes mondatot nem bír összerakni az illető, fogatlan, műveletlen tahó, csak lyuk-lyuk és dugjuk meg?! Semmi ismerkedés, 1 perc beszélgetés után már le is szopjátok egymást? Ritka igénytelenek vagytok.. Én meleg vagyok, de hányok az ilyen melegektől.. Titeket nem érdekel a párkapcsolat sem, sem a barátság, érzelmek, csak kúrni valamelyik meleg szaunában, gratulálok... Farokképeket küldözgettek, a másikra meg csak nyers húsként tekintetek, majd dobjátok, ha beléengeditek az apatejet... A randi azt se tudjátok mit jelent. Nem tudjátok, mit jelent udvarolni. A melegek egy része arcképet rögtön kér, 0 ismertséggel, másik részük meg egyből küldi a farokképeit. Egyik sem normális, mindkettő tolakodó. Aztán talit persze meg nem lehet összehozni, mert beijednek.. Fétisesek.. Én is csak egy újabb pipa lennék nekik, egy szexbaba... Mi az, hogy barátság, mi az, hogy párkapcsolat, meg érzelmek...? Ennyit a meleg világról....
júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

11-es, ezt jól összefoglaltad és tűpontos leírása a mai meleg világnak. Minden szavaddal egyetértek, főleg azért,mert párszor én is írtam hasonlókat,tapasztalatok alapján.

De megkaptam,hogy irigy vagyok, savanyú, sőt még azt is,hogy mérgezem a környezetem. Azért mert utálom az állatként való viselkedést és az egymás kihasználását.

De most,hogy olvastam a válaszod, megnyugtat, hogy nem én vagyok egyedül ilyen nézeten.

Köszönet érte !

júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12: Hát nagyjából ez a helyzet.. A meleg ismerkedés majdhogynem reménytelen, a párkapcsolat pedig esélytelen.. A melegek 99%-a kalandot akar tapasztalataim alapján, vagy farokfotót küld, valami fétisét akarja kiélni, vagy valami pszichopata zaklató, aki rögtön arcképet követel. Párkapcsolat esélye kb 0%... Kalandok meg kurvára nem érdekelnek, megdug és utána a viszontlátásra, miután belédengedte az apatejet, nagyjából ez van.. Már ha egyáltalán eljutnak odáig, mert sok esetben lemondják a találkozót, beijednek.. Érzelmek nélkül dugnak, ennyi erővel egy darab fát is dughatnál, abban is ugyanennyi érzelem van.. Szerintem nincs értelme ismerkedni, főleg ilyen helyeken... Nagyon sok az idióta.
júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet itt mérgelődni a full melegeknek, de mivel én nem vagyok az, csak bi, így bocs, de semmiféle párkapcsolat meg romantikázás nem érdekel. Nincs simi meg összebújás, szóval nem egymást keressük, de szerintem ettől még elférünk egymás mellett. Mint ahogy itt is írták, sokan megelégednek azzal, ha egymásnak kiverik, esetleg szopnak egyet. Ez tényleg csak testi kielégülés, egy kemény, spriccelő f@sz, többre nem vágyom!
júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14# De így kvázi használati tárggyá silányítjuk a másikat. Milyen érzés a másiknak, hogy csak ürítesz belé, majd eldobod, mint a használt vécépapírt? Ebben hosszútávon ki lehet égni lelkileg. Én a meleg kapcsolatokban is a monogámiát és a hűséget preferálom. Világos, te bi vagy és nővel tudsz csak párkapcsolatot elképzelni, ha jól értem.
júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól érted. Nem hiszem, hogy csak használnák egymást, ha mindketten csak ennyit szeretnénk és semmi többet. Mint egy haveri sörözés. Puszta élvezet. De nekem csak a szám nagy, mert én se csalom meg a párom. Max akkor tennék ilyet, ha egyedül lennék.
júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Még konkrétan semmit nem éltem meg sajna sráccal, pedig egy ideje foglalkoztat már a dolog. Amik érdekelnének, azok:



- Passzív szerep (orál és anál)


- Alárendelt szerep


- Női ruhában csinálni


- Egy pasival és nővel egyszerre



Vannak részletek, amik különösen csigázzák a fantáziámat ezeken belül, de nagy általánosságban ezek.



23/Bi/F

júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Több farkat leszopni,akár kettőt,egyszerre,nagy grupiban megdugni mindenkit.

De ez nem vágy hanem megéltem.Mit szeretnél?Tegyél érte.Szexpartner keresők

júl. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!