Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő/kíváncsi bi/meleg pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő/kíváncsi bi/meleg pasik mik izgatnak titeket pasival?

Figyelt kérdés
Hol kerestek rá pasit? Sikerrel jártatok? Milyen tanácsot adnátok egy kezdőnek azaz nekem?
júl. 7. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szopás


Kivagyok annyira szeretnék szopni.

júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szintén szopás
júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szopás.
júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsősorban hoki jönne be, később lehet több is.
júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig is a szopás izgatott. szeretek szopni és jól is csinálom. Volt aki azt mondta egyszer h úgy szopok mintha az életem múlna rajta. Ezek mellett én szeretm ha szex előtt mikor már meztelenek vagyunk akkor háttal neki nyomni magam, kicsit pucsitani h markola meg a seggem, kicsit megsimogatni a másik testét, bele harapdálni finoman itt ott mint nyak, mell majd elé térdelni és bekapni a faszát. Ha hosszú farka van akkor kezdésnek finoman belém is teheti majd hátúlról kicsit keményebben megdug.

tanács? nem fogazz csak ha kérnek rá. Ha már a szádban van akkor had menjen is el benne. szopásnál mikor előtte térdelsz akkor ne csak cumizz hanem játsz azzal a pöccsel, nyald körbe, nyald végig alúl, szopd le a golyókat is, markolászd a heréit cumi közben, próbáld meg a mélytorkot, a nyelveddel körözz a makkon, mikor a szádban mozog ki be akkor szivd is azt a farkat, markold meg a seggét két oldalról és bukj rá, szinte húzd magadra a másikat.

A hol kerestekre meg annyit h nekem a hotbull jött be bár valóban sok benne a kamus

júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem meg az ha egy fiatal vékony srác orálozna nekem… :) írhat aki….
júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösség és szeretkezés :) Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.
júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pasival számomra az oda-vissza kézimunka egyszerre, autóban egy félreeső helyen, több nem fér bele de ez is csak némi neten történő ismerkedés után.
júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is, mint a 8-ast. Csak kézimunka izgat!

Volt már benne részem,fórum9n ismertem meg a pasit.

Erre simán lehet találni, de még cumira is.

júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnerkereső tele van pasikkal. Oda lépjetek be, és egyből jönnek a levelek. Én is számtalan levelet kaptam, pedig én nőket kerestem, de csak pasik írtak. Eleinte elzavartam őket, de aztán az egyiknek végül hagytam hogy leszopjon.

A közös hokizás kimaradt, azt még esetleg kipróbálnám.

júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!