Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hölgyek nektek hogy indult be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek hogy indult be a biszex kapcsolatotok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A gondom a következő..

A feleségem és a kolleganője arról beszélgettek hogy kipróbálnák csajjal is.

De annyira nem hajtja a témát csak néha szóba kerül.Tudom hogy neki nem igazán feküdne egy alkalmi lányos kaland meg annyira nekem sem. Szexuálisan vonzó barátanője sincs igazából és ez a probléma. Hogyan és hol keressünk olyan szingli csajt aki beszállna egy párhoz hosszútávra amolyan testi-lelki barátnőként. Lehetséges ilyen hölgyet pl online találni...Keresnek egyáltalán nők ilyen testi-lelki céllal párokat..Nyílván a szabadidős tevékenységekbe is bevonnánk őt.Privát is jöhet.

37/f 25/L



júl. 4. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Én még most keresem a partnerem nő személyében . Házasságban élek de ha már ki alakult meg akarom élni minden percét. 46. N
júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szerencsém volt az elsővel több szempontból is, egyrészt könnyen jött, másrészt párom is jól állt hozzá.


Előtte is voltak lánnyal kalandjaim, ilyen smárolós nyúlkálós tinijáték főleg, aztán mikor elkezdtek stabil (hetero) kapcsolataim lenni, ez elhalt teljesen, akkori párommal már 2 éve voltunk kb együtt, és kicsit mindig vágytam rá olyan szinten, hogy jó volt nézni csajokat, meg fantáziálni róla, de nem fogalmazódott meg bennem, hogy fizikailag is szükségem lenne rá...


Aztán egy ilyen csajos lánybúcsús bulizós estén voltunk valamelyik szórakozóhelyen, iszogattunk meg táncoltunk, és mikor épp kimentem egyedül a pulthoz kérni egy italt, odajött hozzám egy csajszi, de egy ilyen igazi 10/10es szőke gyönyörűség, és simán leszólított, hogy bocsi, de régóta néz, ahogy táncolok, eléggé bejövök neki, és valamiért úgy érzi rajtam, hogy nekem sem semlegesek a lányok, de most nem akar bezavarni a bulinkba, de ha nem baj, bekövetne instán, és a kezembe nyomta a telóját, én meg nagyon nem gondolkodtam rajta, beírtam neki.


Aztán másnap nézegettem a képeit és hát nagyon-nagyon megkívántam, nagyon kínlódtam vele fejben napokig, aztán végül egy este leültettem magam mellé a párom ("Sziveeeem..."), és egy szuszra végig mondtam neki a sztorit, és megkérdeztem, mit csinálna a helyemben? Azt tudta már a legelején, hogy biszex vagyok, és mondta is többször, hogy ez őt izgatja, de azért eléggé meglepődött :D Aztán két perc hatásszünet után az volt az első, hogy mutassak már róla képet, elkezdte pörgetni a fotóit, és közölte, hogy hát ha ez a csaj tényleg akar tőlem valamit, és én elhajtom, akkor hülye vagyok... És hogy alszik még rá egyet, de most így egyáltalán nem érzi megcsalásnak azt, hogy én nővel legyek, és csináljam...


Végül így is lett, annyit kért, hogy nálunk legyünk, de ezt is inkább a biztonságom miatt, ő meg elment addig valami haverjához, iszonyúan jó este volt, egy nálam sokkal tapasztaltabb partnerrel, egyik legjobb szexuális élményem, néhány folytatás is volt később. Azóta az akkori pasim a férjem, de néha ha úgy érzem, a mai napig meg van engedve, hogy csajozzak, általában tinderen szoktam keresni, ami meglepően könnyű amúgy, ha rámenős vagy, és hamar ki tudod szűrni a kamusokat.


28N

júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a részletes leírast. Hasznos volt. Bár én az a fajta pasi vagyok aki nem akar ki maradni 2 csaj játékából de egyszer én is mondtam a feleségemnek hogy nélkülem is kipróbálhatja...lelépek arra az időre, de úgy vettem észre hogy a hármas talán jobban tetszene neki mint csak egy csajjal lenni.
júl. 4. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hármast sosem próbáltunk, egyikünket sem vonzza annyira, arról szokott szó lenni, hogy megnézné egyszer élőben ahogy csinálom valakivel, de erre nehéz partnert találni...
júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
1. Én is így vagyok, de én 25 éves leszek. Nem hiszem el magamról hogy szép vagyok. :(
júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szépség egy olyan tág fogalom hogy feleslegesen stresszeltek ezen :) Minden pasinak más jön be, és a csajoknak is szerintem...
júl. 4. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4. Ezen én is gondolkodtam. De én azért szégyenlős vagyok, mások előtt.


5 voltam

júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!