Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Hány naponta borotválj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hány naponta borotváljátok a farkatokat és a zacsit? 21f

Figyelt kérdés
Képet is küldhetek privátban.

júl. 3. 15:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
18-as! Írtam privátban.
júl. 8. 19:30
 22/27 anonim ***** válasza:

A #20-as válaszó által megszólítva érzem magam :D

Én esztétikusabbnak, férfiasabbnak látom szőrösen és pozitív visszajelzést is kaptam már rá. Ilyen időben hiába borotválnám mindenem csupaszra, konkrétan folyik rólam az izzadtság. Napi legalább kétszer zuhanyzok, jellemzően ahogy hazaérek ezzel kezdek, szóval az áldatlan nyári állapotok ellenére is ápoltnak érzem magam és nem is gondolom, hogy azon a kis szőrön múlna az ápoltságom.

júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én nem borotválom, szerintem így fiúsabb.

Bár másokon tetszik trimmelve, vagy csupaszon.

júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Naponta borotválom.Érdekes,mert vártam hogy szőrösödjön,örültem neki,aztán már 14 éves koromtól kezdve csupaszítom 😁
aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A kilencvenes évek második felében kezdtem csupaszítani (akkor azért az egy férfin még nem volt gyakori, kaptál is rosszalló pillantásokat az öltözőben, hogy miféle perverz vagy), és kb. a 10-es évek közepéig csináltam, aztán rövid ideig már csak trimmeltem, most már semmit sem csinálok vele. A húszas-harmincas éveimben habzó szájjal tudtam háborogni azok „igénytelenségén”, akik nem távolítják el a fanszőrüket meg a hónaljszőrüket, és olyanokat mondtam, hogy ez az igényességi meg higiéniai minimum.

Aztán az ember a korral bölcsebb lesz, és belátja, hogy fiatalon mennyi fszságot tud kategorikusan kijelenteni, és azokért a barikádra menni, és hogy milyen könnyű összekeverni az ízlést, esztétikát, praktikumot a biológiai tényekkel.

Oké, a 00-s években amúgy is ez a szőrtelen 70-es évek retró ment, csupasz arc, mellkas, fasz, és ment mindenki a divattal, én is. Pedig nekem nem volt való, mert egy nagyon szőrös lábú, combú, fenekű férfi kiborotvált ágyékkal rettentő hülyén néz ki. Persze próbàltam másutt a kopasz genitáliákhoz hozzátrimmelni a szőrt (tök csupaszra borotválni a lábamat borzasztó kínokat hozott maga után, amikor a szőr elkezdett visszanőni), de visszanézve régi képeket, többnyira akkor se mutatott valami jól. Ez az alapból szőrtelen pasik műfaja, na. Ma már sokkal jobban tetszem magamnak szőrösen, és nekem aztán van ott lent.

A másik meg a praktikum. Ez egyedül a szexben érvényes érv a csupasz mellett (szopás, gumi). Amúgy orvos-higiéniailag a szőrzet a támogatott (van védelmi és izzadságfelvevő-elpárologtató funkciója). A csupasz fqsz alatt, zacskón, a redőknen pang és erjed az izzadság, ahogy összetapadnak, sokkal büdösebb is, mint a szőrös. A borotvàlás ràadásul, ha nem is vágod meg magad, mikrohámsérüléseket is okoz, ahol szépen bejutnak a vírusok. Én pl. anno így szedtem össze a nemi szemölcsöt, mert frissen borotválva mentem k.rni alkalmival.

aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Heti 2x max 3x borotválom simára. Viszont amúgy télen pl meghagyom szőrösre 27F
aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kozmetimus gyantàzza pàr hetente.

31F

aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!