Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Hány naponta borotválj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hány naponta borotváljátok a farkatokat és a zacsit? 21f

Figyelt kérdés
Képet is küldhetek privátban.

júl. 3. 15:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer szoktam teljesen.

Jobban erzem igy magam ha sima.

júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta szoktam
júl. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x
júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1x. Jobban esik aludni is meztelenül és a nudi is a napon.


37F

júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Átlag 2-3 hetente, de nem nő vissza gyorsan. (Milyen képet küldenél privátban?)
júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Van aki küld képet?

Vagy Te küldesz kérdező? :)

júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

16#

Ha küldesz,küldök én is!

júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy igazán jó borotvád, akkor naponta egyszer fürdésnél fenntartani a csupasz állapotot sokkal gyorsabb, egyszerűbb és kényelmesebb, mint akár 3-5 naponta vágni.


Én is így csinálom, minden nap reggel melóba indulás előtt kb egy 3 percet rászánok és átmegyek az egészen. Imádják a csajok is :D


28F

júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Soha. Jobban szeretem szőrösen.
júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem például őszintén érdekel - akár a #19-es válaszára reflektálva -, hogy aki szőrösen szereti hagyni, az csak azért szereti úgy hagyni, mert nem tudja normálisan leborotválni, vagy nem tartja higiéniai szempontból előnyösnek, esetleg vonzóbbnak a borotvált f*szt, vagy pontosan miért? Nyilván nem tisztem, hogy megmondjam bárkinek is, hogy hogyan borotválja, vagy ne borotválja a farkát, de mondjuk a mostani 38 fokos melegben egy melós nap után is ugyanannyira szeretitek szőrösen? A partneretek is szereti? Rengetegen azt állítják, hogy persze, a férfi szőrösen az igazi, de annyira érdekesnek tartom, hogy a való életben egyetlen nőtől sem hallottam még ezt, illetve egyetlen sráctól sem - valós indokkal alátámasztva - azt, hogy kifejezetten JÓ szőrösen hagyni.


Érdekes.

júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!