Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ki milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki milyen gyakran szokta magát ujjazni? Hány ujjatok csúszik be max? Milyen otthoni tárgyakat, dolgokat szoktatok feldugni magatoknak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a max tágulása? Mi fér fel? Véleményeket, ötleteket írjátok le.

júl. 2. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritkán.

Max két ujj megy be

júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egyáltalán nem, mert nem tetszik, nem jön be valamiért. Amikor passzív oldalon voltam, akkor sem tetszett, hiába próbálkozott a barátom vele türelmesen :) Amúgy semmit sem dugtam be ezen kívül soha, de 1-2 dildón azért tanakodom, hátha...
tegnapelőtt 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Régebben sosem csináltam magamnak. Pár csaj volt fiatalabb koromban aki megujjazott. Viszont a mostani barátnőm egész rászoktatott. Sőtt. Eleinte ő is csak megujjazott. Mindig egyre több ujjal. Míg egyszer már az egész keze bennem volt. Asszem itt indultam el a lejtőn. Azóta van egy rakás dildónk vibrink felcsatolósunk. Nagytól az irreálisan óriásiig. Mind a ketten szoktuk egymást kényeztetni vele. Szeretm én is öklözni őt. Punciát is popsiát is. 9x50 cm a legnagyobb dildónk. Nekem 35 centi bemegy belőle. A barátnőm mindkét keze is. Ha csak az egyik az meg majdnem a válláig belém fér. Volt jópár hétköznapi dolog is amit egymásba dugtunk. Ubi banán dezodor hajlakk borotvahab üvegek stb. 30F
tegnapelőtt 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
minden nap csinálom max 2 ujjal
tegnapelőtt 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar egy ideje nem ujjazom magam. Anal golyót használok leg többször. 35cm hosszú uborka tövig a rekord. Egy női ököl simán be férne.
tegnap 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper dolgok. Szép készletek, izgalmas játékok.
ma 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!