Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini ezt tudni kell.Volt tini koromban is olyan,hogy csókolóztam lánnyal de sosem volt ennél több.Mostanában amikor maszturbálok sokszor az a fantáziám,hogy egy nő (nem adott személy) elégít ki.Nem tudnám magam elképzelni nő mellett,és azt sem,hogy én viszonozni tudnám a kielégítést.Viszont nem egy olyan nőről fantáziálok aki férfiasabb beállítottságú hanem egy nőies nőről.Remélem nem sértek meg így senkit mert nem szeretném csak rá szeretnék jönni ez mégis mi nálam.Köszönöm ha tudsz érdemben tanácsot adni.

jún. 13. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben is kipróbálnád, akkor az vagy, de ezzel semmilyen probléma nincs.
jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Homoromantikus vagy.
jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez minimum a biszexualitás előszobája.
jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,úgy érzem kipróbálnám de nem hiszem,hogy találni olyan partnert aki egyoldalú szexxel szóba állna velem.

Egyébként nem érzem ezt fura vagy rossz dolognak,mindig is elfogadtam a melegeket is.

jún. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!