Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit látsz gyakrabban öltözőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit látsz gyakrabban öltözőben zuhanyzóban fitymával fedett makkot, félig fedettet, vagy csupaszt? Feszes, vagy lógó herezacskót?

Figyelt kérdés
here, pénisz

jún. 6. 09:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem rövid a fitymám, mindig magától a makk mögé csúszik, így csupasz makkal vagyok végig😁
jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, mert nem szoktam kukkolni és nem vagyok meleg sem, hogy mások töke érdekeljen.
jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Fitymával fedett makkot, lógó herezacskót.
jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Metéltet nem nagyon látok a magamén kívül. De direkt ezt nem figyelem.
jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Enyém is metélt! :)
jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%
Üdítő kivétel vagy !
jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%
Engem mindegyik érdekelne...!🌞
jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%
Irj! ;)
jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Furcsa, mert tud nagyon kicsi is lenni a farkam, akkor teljesen rajta van a fitymám, és még kis is hegyesedik, mint gyerekként. De sokszor van úgy, hogy izgalmi állapot nélkül is hátrébb csúszik, és kibújik kicsit a makkom.

Amikor meg feláll, akkor sem gördül le teljesen hátra, hanem nekem kell lehúzni az aljára, hogy kint legyen az egész makkom.

Nem tudom melyik állapot mitől függ. :D

júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom én lány vagyok, de egyszer előfordult, hogy a volt barátomat vártam az uszoda fiú öltözője előtt és láttam pár meztelen srácot, mindegyikőjüknek hátra volt húzva a fitymája:) tetszett
júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!