Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sub nők, ti hogyan találtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub nők, ti hogyan találtatok megbízható partnert?

Figyelt kérdés

Először stabil párkapcsolatot kerestetek, és után hoztátok ezt fel, vagy rögtön így ismerkedtetek? Nálam nő és férfi is lehet a domináns, de nem találok olyan partnert akiben bíznék ennyire.

Volt egy nagyon jó élményem nővel, de csak alkalmi volt, viszont volt egy szörnyű is, az viszont pasival. Nem tartotta az előre megbeszélt kereteket és szabályokat, és mikor szóltam (biztonságiszó) akkor sem állt meg, szóval az nagyon rossz volt. Ezek után rögtön szakítottam is vele. Teljesen kihasználta a helyzetem. Szeretnék egy partnert akiben 100%osan bízom, és nagyon örülnék, ha ez párkapcsolat lenne. Bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadok.

(Viszont privátban ajánlatot csak azért nem, mert nem Mo-n élek és nem működne:)) 25N



jún. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Első jótanács! Ne általánosíts! Akivel te játszottál az a nagybetűs NEM DOMINÁNS! Az ilyen szégyene a bdsm közösségnek, szubkultúrának. Én kezdőket vezetek be immáron 10. éve. Jómagam 25 éve élek domináns, fetisiszta, szadistaként. Szerencsére én az ilyen szégyenfoltokat hamar kiszűröm.

Egy domina sokszor keményebb mint egy férfi.

jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a férfi a párom volt, először csinált ilyet, és nagyon durva, hogy mit hozott ki belőle.

Az első élményem egy leszbikus dominával volt, és elképesztő volt, bármikor újraélném.

jún. 5. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízom benne hogy minél előbb megtalálod a domináns párod akire az életben is egyaránt számíthatsz, a feltétel nélküli bizalom erejével!
jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén leszbikus dominaként mondom, sajnálom, hogy külföldön vagy :))
jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!