Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szoktatok chaten pajzánkodni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok chaten pajzánkodni?

Figyelt kérdés
Van aki szokott chaten pajzánkodni kicsit? Ha igen, milyen gyakori? :) Lányok fiúk egyaránt.

máj. 31. 09:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

:-)

Úgy látszik ez egy pasiműfaj! :-D


Nagyon kevés nő műveli ezt jól...

máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Lányok nem is az írogatással izgatják fel a férfiakat.
máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen nökböl kevesebb van aki ilyenekre vevö. De en szivesen kiprobalnam fiuval is milyen 😄
máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk szexchatelni a férjemmel ha nem vagyunk együtt.. izgalmas és szerintem ez is megfűszerezi kicsit a kapcsolatot. Na meg persze utána alig várjuk, hogy amit leírtunk élőben is megtörténjen.
máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
igen
máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kedvencem :)

.

F

máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
(f) Szingliként szoktam. Már komolyabban benne vagyok a kapcsolatomban, így egy ideje nem. Barátnőmnek néha küldök pár piszkosabb üzenetet, esetleg képet, de ő ritkán van benne (elmondta, miért, és tiszteletben tartom).
máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Lánnyal előfordult. /F
máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Korábban itt, és lényegében rendszeresen. Ma már csak egy férfival, vele is már csak ritkán, és messengerre átmenve.


Nem rossz dolog ez nőként sem, de tényleg csak úgy, ahogy fentebb írta a másik női válaszoló: ha utána le is vezeti az ember a keltett hangulatot. A chatpartnerrel, vagy mással, mindegy, de nem egyedül.

máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#19.


Én is azt élvezem benne, hogy feltüzel, energetizál... majd ezt az erőt és vágyat át és odaadom a feleségemnek :)

máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!