Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki szokta rajtam kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szokta rajtam kívül alkalmazni a Delux maszturbációs technikát?

Figyelt kérdés
jó lenne közben ugyan ilyen videót nézni de nem találtam nagyon hasonlót.valaki tud e esetleg linket küldeni?

máj. 30. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Wow ez már régóta egy bakancslistás dolog nálam

Brutáljólnézki de valahogy eleven farokkal jobban élvezném ^^

máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen nagyon jó 😁

Lényegében olyan mint egy biszex 3as 😁

máj. 31. 17:26
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék az akinek a farkára tolatsz..
máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt már kölyökként is csináltam, de mivel nem volt műbránerem, így hanyatt fekve, felhúzott lábakkal ujjaztam magam, miközben a másik kezemmel vertem a a farkamat.

De sokszor előfordult, hogy már csak az anális élvezettől -farokverés nélkül- elélveztem.

Azóta biszexként csinálom a csajommal ugyanezt hármasban, vagy ha nincs harmadik akkor egy méretes műfasszal

jún. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz technika.

Nekem nincs dildo, de helyette van prosztata vibrátor azt használom + fleshlight.

De egyszer kipróbálnám ezt is és/vagy egy jó hármast 😏

jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik, de én is inkább egy igazi farokkal csinálnám vagy lennék én a másik farok valakinél.

Fiatal koromban én is sokat maszturbáltam úgy ahogy a #14 leírta.

jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!