Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Fiúval, orálra mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Fiúval, orálra mi a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés
És ebben a pózban kapni szereted vagy adni?
máj. 19. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább guggolva imádok szopni, főleg, ha cirógatja közben a fejemet. De térdelve is jó. Ha viszont hanyatt fekszik, vagy ül, és rá kell hajolni, kevésbé izgat, de nekem az is megfelel.


69ben kipróbálnám egymás leszopását, ha volna hozzá pertnerem, leginkább oldafekvésben, mert csajjal is így élveztem leginkább ezt.


Csajokat főleg állva szeretek szopatni, vagy hogy ülök, leginkább térdelő ülésben. Közben simizem a fejét. A 69 póz az, amikor inkább oldalfekvésben jobb nekem.


De a lényeg a kompromisszum: ami mindkettőnk számára a legkellemesebb.

máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeretek letérdelni előtte, miközben a srác áll, vagy ül az ágy szélén. A 69 is jó, de én inkább az előbbit szeretem, mert csak a partneremre tudok így figyelni. 55/f
jún. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!