Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet toreláni ezt ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet toreláni ezt ?

Figyelt kérdés

Van egy biszex pasi aki régebben kezdeményezett, de közben úgy, hogy felesége, gyerekei vannak.


Nem értem az ilyen emberek nem szégyellik magukat?


Ha nekem párom van, akkor vagy kitartok mellette és megbeszéljük a gondokat.


Ha meg nem akkor pedig nincs dolgunk egymással.


Miért kell a másikat hülyíteni?



máj. 7. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szeretőnek, szórakozni jó lettél volna. Ilyenkor kicsit kilépnek az uncsi életükben abban a kis időben és ennyi!

Arra, hogy a feleségét kidobja ne számíts, mert gyerekei is vannak és így nem hagyják ott a családot!

máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiatal nős férfi vallott már szerelmet is,tavaly,pedig középkorú férfi vagyok.

Sok olyan van házasságban,kapcsolatban, akik ingadozók és nem merik felvállalni, mi a tényleges helyzet, inkább kínlódnak és kikacsingatnak.


De olvass és nézz szét, rengeteg ilyen van ma...

máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van családom és biszex vagyok, és igen, szégyellném. Épp ezért ahogy nővel se szexelek házasságban, úgy férfival sem, pedig egyáltalán nem kielégítő a szexuális életem. Ezt megszívtam, ez van, és ez nem megbeszélés kérdése. De ha tök független lennék, tartós kapcsolatot akkor is csak nővel keresnék, pasikkal legfeljebb kalandoznék. A kapcsolat az érzelmi kötődés nálam ami csak nővel működik, a pasis szex pedig csak szex lehetne.
máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
De mennyi ilyen van a társkeresőn! Tisztelet a kivételnek, de éppen ezért én jórészt el is zárkózom a biszex férfiaktól, mert élettárs/feleség/család mellett pasiznak, és ez nekem nem igazán tolerálható.
máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom szegényt, a vágyait még komoly kapcsolat előtt kellett volna kiélnie.
máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5, honnan tudod, hogy korábban is voltak ilyen vágyai?

(Bár szerintem egyáltalán nem törvényszerű, hogy az embernek mindenképp ki kell élnie a vágyait. Sok esetben ez nem is kivitelezhető.)

máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Mert te az erkölcs csősze vagy.

Csodálkozom, hogy még nem köttetted ki az internettet az itt látottaktól.

máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Már volt részem szexkapcsolatban nős,kisgyerekes apukával. Ő 43/F volt, én 21/F

Talán nem volt szép dolog, de 1.elsősorban neki kell dönteni a saját házasságát, családját érintő kérdésekben, és nem nekem, 2.neki is és nekem is jó volt, nekem 21 évesen meghatározó élmény volt egy érett férfival való kapcsolat, nagyon sok mindenre ő tanított meg.


Szóval ha valaki úgy dönt, hogy félrekacsint a házasságából az az ő saját döntése, nem lehet megítélni. Hogy te benne vagy-e egy családos férfival, az a te saját döntésed, viszont figyelembe kell venned, hogy az ő családjának nem te tartozol hűséggel, hanem ő. Ha nem veled, majd mással félrelép, tehát ha neked tetszik a hapsi, akkor ilyen erkölcs csőszködésből butaság lemondani róla.


Azt viszont tényleg tudatosítani kell, hogy csak szexkapcsolat lehet, nem fogja elhagyni a családját érted, ennek fényében kell belevágni.


Ha minden adott semmi kivetnivalót nem látok egy ilyen kapcsolatban.

máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:

"Ha nekem párom van, akkor vagy kitartok mellette és megbeszéljük a gondokat."

Igen. Vagy nem.

máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!