Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt olyan, hogy csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy csak egy kalandnak indult azonos neművel, de kapcsolat, vagy tartós barátság extrákkal lett belőle?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy majdnem 1 éves kapcsolat.

N

2023. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Egy bárban ismerkedtünk meg, egyéjszakás dolognak indult. Nős vagyok én is, ő is.

14 éve vagyunk barátság extrákkal kapcsolatban. Ő lett a fiam keresztapja is.

2023. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 és válaszoló

Hol lehet ilyen partnert találni?

2023. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pesti éjszakai életben például egy meleg bárban. Aki keres, talál...
2023. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokan keresnek,mégsem találnak.Nagy úr a vágy,de nagyobb úr az,hogy sokan csak fantáziálnak és nem komolyak.

Nemhogy 14 év,de már fél év sem kivitelezhető.Senkivel.

2023. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 ös

Igen sajnos a találkozó sem jön össze. Nem hogy több.

2023. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt! Több is. Hisz a szex jó volt. A beszélgetés is rámutatott, hogy jófej. 5 évig jártunk össze míg lett párja. Ez az utolsó. Most is volt egy de pont ma kattant be és egy mondatomba belekötött és kb most épp nem akar velem beszélni többet. Persze én tudom másról van szó mert a magánéletében van gond családi téren és rajtam csapódott le.
2023. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt nem egy ilyen.
2023. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es ez kicsit bizarr, hogy o a keresztapja a fiadnak es nagyba hazasok vagytok... A felesegeitek tudjak, hogy melegek vagy biszexek vagytok??
2023. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, már a harmadik éve vagyunk jó barátok. Extrák, közös érdeklődési kör (fétis) hozott össze minket.
2023. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!