Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, milyen nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, milyen nektek az ideális alkalmi?

Figyelt kérdés
Nekem eddig olyan volt, hogy találkoztunk, beszélgettünk kicsit és orálisan kielégítettem a partnert. Ez eléggé bejött, kíváncsi lennék, mások mit szeretnek:D

2023. szept. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokunkkal így van a különbség,hogy oda-vissza az igazi.Még annyi,hogy

szeretek dugni is.

2023. szept. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös szopás, esetleg 69, ami jobb, mint a kölcsönös, és dugás is lehet. Az utóbbi is kölcsönösen lenne jó, de ez ritkán jön össze.
2023. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális sráccal, pont ilyen :)
2023. szept. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Találkozok egy nálam fiatalabb, külsőre inkább olyan cukibb, "lányosabb" sráccal, egy kis beszélgetés után aztán elvonulunk, és orálisan kielégítem. Ha úgy van, és gyorsan elmegy a srác, akkor akár egymás után többször is. Mehet a számba, vagy az arcomra is. Ha nagyon bejön a srác, és a hely is adott, akkor meg is lovagolom ezek után.
2023. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy leirtad
2023. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából bármi jöhet :)

20f

2023. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg semmilyen, mert párkapcsolatban élek.

Egyébként számomra a lehető legjobb élvezetet az MMF felállás nyújtja, ahol a másik srác is imádja a nőket, de mellette ugyanolyan bi/uni mint én.

2023. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából így képzelem el én is. Persze ha van viszonzás, annak is örülök. Illetve ha elsőre könnyen ment el, tuti, hogy egy kis szünet után megpróbálnám újra elélveztetni.
2023. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!